1b.app
Скопійоване посилання -

OS - Покращення - Висота списку

Зробіть будь-ласка список, що випадає, вище в платежах. Набагато зручніше охопити весь список поглядом і вибрати потрібний пункт. Чим менше скрлити, тим зручніше. Дякую.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Корнєв Михайло Ergo написав:
Набагато зручніше охопити весь список поглядом і вибрати потрібний пункт.

Я не згоден з цією думкою – це не ефективне використання простору.
Спеціально зроблено пошук у селекторі, бо мається на увазі, що в більшості випадків користувач при додаванні платежу вже знає, яку категорію він повинен вибрати, якщо це необхідно.
04.02.2022, 14:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:

Корнєв Михайло Ergo написав:
Набагато зручніше охопити весь список поглядом і вибрати потрібний пункт.

Я не згоден з цією думкою – це не ефективне використання простору.
Спеціально зроблено пошук у селекторі, бо мається на увазі, що в більшості випадків користувач при додаванні платежу вже знає, яку категорію він повинен вибрати, якщо це необхідно.

якого простору? ))) цей список відкривається на якісь секунди, щоб вибрати! або знайти те, що потрібно. так от сенс будь-якої фнукції, щоб вона була зручною, і при цьому можна було швидко! користуватися нею. судячи з вашої логіки, можна було б взагалі не робити список, тому що можна просто користуватися пошуком. але користувач не повинен пам'ятати все. є категорії, які рідко використовуються і крутити цей маленький список туди-сюди, щоб знайти те, що потрібно це незручно і бісить. я не просто так про це пишу.
мені набагато зручніше побачити і ткнути мишкою, ніж тикати клавіатурою, особливо якщо не пам'ятаєш як написана категорія.
04.02.2022, 15:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

про простір ви здивували. коли ви розкриваєте список, що випадає, то паралельно на цій сторінці хіба робите щось ще? ні. саме тому список може бути більшим, для зручності.
04.02.2022, 15:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Михайле, я не зрозумію вашу реакцію - я як користувач OneBox не можу висловити свою думку, що запропоноване вами рішення не ідеальне?
З чого ви вирішили, що вся система повинна розвиватися та підлаштовуватися тільки на основі вашого бачення, не враховуючи думки та потреби інших користувачів/клієнтів?
04.02.2022, 16:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Насправді Михайло має рацію, коли багато категорій і деякі рідко використовуються, то дуже незручно в такому "обмеженому" просторі шукати потрібний рядок.
04.02.2022, 16:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Микола писав/ла:
Насправді Михайло має рацію, коли багато категорій і деякі рідко використовуються, то дуже незручно в такому "обмеженому" просторі шукати потрібний рядок.

Я ж не кажу що Михайло не правий - я кажу що я не згоден з тим, що це саме правильне рішення для досягнення більшості цілей при роботі з даним списком.
Щодо вашої аргументації – може якщо є серед багатьох категорій ті, що використовуються найчастіше – ввести поняття сортування та вказані за сортуванням виводити вгорі списку?
Просто якщо категорій дійсно багато - отримати список на весь екран, який формально закриє всю робочу область (і перекриє всі інші дані, наприклад такі як рахунок, на підставі яких можна вирішити якусь категорію вибрати, якщо раптом забули поки відкривали селектор) - не саме вдале рішення, мій погляд.
04.02.2022, 16:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Найчастіші категорії призначаються автоматичною дією. Але є платежі, які вимагають інколи коригування або ручного призначення. Забути за 3 секунди що хотів зробити, пробачте, цього мені не зрозуміти. Але все ж таки селектор можна відкривати - закривати, переглядаючи практично одним натисканням відразу дві об'ємні області інформації.
04.02.2022, 17:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Микола писав/ла:
Забути за 3 секунди що хотів зробити, пробачте, цього мені не зрозуміти.

Ну власне моє міркування в цій темі так само на цьому ґрунтувалося.

Микола писав/ла:
Але все ж таки селектор можна відкривати - закривати, переглядаючи практично одним натисканням відразу дві об'ємні області інформації.

Особисто для мене зручніше пошук, ніж відкривати/закривати, щоб побачити інші дані (на кшталт рахунку) - я їх бачу відразу і шукаю те, що мені потрібно.
Ну, загалом, думки різні. Якщо ще клієнти вкажуть на те, що їм це зручніше – на все воля архітектора, який і вирішує у що інвестувати, а у що – ні.
04.02.2022, 17:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Микола писав/ла:
Найчастіші категорії призначаються автоматичною дією. Але є платежі, які вимагають інколи коригування або ручного призначення. Забути за 3 секунди що хотів зробити, пробачте, цього мені не зрозуміти. Але все ж таки селектор можна відкривати - закривати, переглядаючи практично одним натисканням відразу дві об'ємні області інформації.

уявіть, що у мене 800 категорій платежів у боксі. Тобто. я при відкритті списку хоч так хоч так їх не побачу. Мені потрібно хоча б елементарно розуміти які літери є в потрібній мені категорії, щоб її знайти за назвою (відкриття 180 з них прямо на весь екран не допоможе мені їх знайти, я тільки ще сильніше втрачусь побачивши стільки тексту на екрані). Якщо вивести умовну сотню в списку відразу - нічим не допоможе при пошуку, тому що вам доведеться очима цю сотню перегортати та шукати потрібну категорію або ввести частину її назви.
04.02.2022, 17:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Дід Мороз
OneBox production написав:
уявіть, що у мене 800 категорій платежів у боксі. Тобто. я при відкритті списку хоч так хоч так їх не побачу. Мені потрібно хоча б елементарно розуміти які літери є в потрібній мені категорії, щоб її знайти за назвою (відкриття 180 з них прямо на весь екран не допоможе мені їх знайти, я тільки ще сильніше втрачусь побачивши стільки тексту на екрані). Якщо вивести умовну сотню в списку відразу - нічим не допоможе при пошуку, тому що вам доведеться очима цю сотню перегортати та шукати потрібну категорію або ввести частину її назви.

Проблема з пошуком у тому, що якщо ти вводиш назву категорії, то зникають батьківські категорії і тому зручніше бачити де саме знаходиться категорія. Якби при пошуку залишалися підказки батьківської категорії, то було б набагато краще.
І плюс якби список розкривався хоча б на 10 рядків. Ось і все рішення. Нікому не потрібен список просто на весь екран - просто зручний і функціональний.
04.02.2022, 17:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ось, ми вже дійшли того, що не список маленький а просто незрозуміло яка батьківська категорія у шуканої, так?
04.02.2022, 17:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Михайле, я не зрозумію вашу реакцію - я як користувач OneBox не можу висловити свою думку, що запропоноване вами рішення не ідеальне?
З чого ви вирішили, що вся система повинна розвиватися та підлаштовуватися тільки на основі вашого бачення, не враховуючи думки та потреби інших користувачів/клієнтів?

Висловлюйте свою думку, для цього форум існує. Але краще – запропонуйте гарне вирішення проблеми. А з цією проблемою, яку я тут позначив, постійно стикаюся в боксі: у платежах, у продуктах, у контактах.
що пропоную:
1. збільшити скрізь списки до 10 рядків
2. для пошуку у списках зробити так, щоб батьківські категорії залишалися видно під час пошуку
04.02.2022, 18:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло
Ergo написав:

Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Михайле, я не зрозумію вашу реакцію - я як користувач OneBox не можу висловити свою думку, що запропоноване вами рішення не ідеальне?
З чого ви вирішили, що вся система повинна розвиватися та підлаштовуватися тільки на основі вашого бачення, не враховуючи думки та потреби інших користувачів/клієнтів?

Висловлюйте свою думку, для цього форум існує. Але краще – запропонуйте гарне вирішення проблеми. А з цією проблемою, яку я тут позначив, постійно стикаюся в боксі: у платежах, у продуктах, у контактах.
що пропоную:
1. збільшити скрізь списки до 10 рядків
2. для пошуку у списках зробити так, щоб батьківські категорії залишалися видно під час пошуку

хоча й у процесах також із цим є проблема. загалом у всій системі це...
04.02.2022, 18:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

добре, продовжимо незручно працювати) з надією на краще
07.05.2022, 10:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар