1b.app
Скопійоване посилання -

OS - Баг - Немає можливості відкрити файл

Відповіді:

Доброго дня, ні. Перегляд файлів у системі чутливий до регістру. Зазвичай розширення файлу прийнято писати маленькими літерами (pdf, PDF, pDf і тд). Ми, звичайно, зі свого боку можемо переписати сприйняття і верхнього регістру як у вашому випадку, це займе близько 1год.
17.08.2021, 11:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production написав:
Доброго дня, ні. Перегляд файлів у системі чутливий до регістру. Зазвичай розширення файлу прийнято писати маленькими літерами (pdf, PDF, pDf і тд). Ми, звичайно, зі свого боку можемо переписати сприйняття і верхнього регістру як у вашому випадку, це займе близько 1год.

а до чого тут розширення та регістр? я додав файл з назвою 04.png - найпростіша назва, яка тільки може бути. тільки цифри та розширення.
дивіться відео, змінили і назву та регістр. не спрацьовує ніяк.
17.08.2021, 11:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

перепрошую, переплутав тикет. мій коментар не відноситься до цього тикету.

OneBox production написав:
Ми, звичайно, зі свого боку можемо переписати сприйняття і верхнього регістру як у вашому випадку, це займе близько 1год.

так, зробіть будь ласка
17.08.2021, 12:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

На жаль, вам відмовлено в безоплатному доопрацюванні, в рамках даного завдання я можу тільки виставити рахунок. Або, якщо якомусь хмарному клієнту знадобиться ця доопрацювання - зробити її безкоштовно у рамках даного тікету.
17.08.2021, 13:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production написав:
На жаль вам відмовлено у безкоштовному доопрацюванні

чому відмовлено?
17.08.2021, 17:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Найімовірніше, ви читали повідомлення М. Мірошниченка кілька тижнів тому, в якому все було розказано.
17.08.2021, 17:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production написав:
Найімовірніше, ви читали повідомлення М. Мірошниченка кілька тижнів тому, в якому все було розказано.

не читав. а був якийсь анонс оф. новин?
17.08.2021, 17:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

18.08.2021, 11:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production написав:
https://crm-onebox.com/ru/support/business-processes/10198-os---workflownumber/#... відповів у цій темі

Розумієте, в чому справа, я не прошу щось зробити для свого задоволення. Я чудово розумію, що там Максим написав. Але відправлення багів це не доопрацювання. Будь-яка нормальна система працює з файлами без, як ви кажете 'чутливості до регістру', інакше потрібно прибрати капслок і шифт з клавіатури, або всі програми підлаштувати під Бокс. Але це безглуздо. Це 100% баг, чи недоробка системи. Доведіть це до тих, хто 'Повідомив вас про пункт 8'.
18.08.2021, 12:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Помилка - * ...! Виправлення! баг це не доопрацювання.
18.08.2021, 12:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

завдання взято на виправлення
18.08.2021, 13:27
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чижик Олександр Сергійович
OneBox production написав:
завдання взято на виправлення

Дякую за розуміння.
18.08.2021, 13:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



.
OneBox production написав:
зробив щоб відкривало

дякую, шикарно!
30.08.2021, 19:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар