1b.app
Скопійоване посилання -

Оцінити доопрацювання точкового відправлення масового розсилання

В додатку
є можливість вибрати групу та джерело

але мені потрібно 2 налаштування
1. Щоб я в якомусь полі типу мультисисок контактів просто міг ручками вибрати будь-яких користувачів та компаній, яким потрібно відправити (не завжди зручно створювати під них групу)
2. Необхідне налаштування (галочка), що якщо з доопрацювання пункту 1 я вибираю компанію, то щоб система надіслала лист ВСІМ співробітникам компанії.
Скільки це годинників?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

1. братик ти походу взагалі не розібрався з функціоналом
- ти можеш виділити 2х користувачів наприклад і додати їх в розсилку через відправити в або там же створити її
- ти можеш вже у розсилці зайти у вкладку контакти і там же додати їх
при цьому не потрібно вибирати ні груп, ні джерела
вчи мат частину

Губко Олександр Сергійович
SheBo написав:
2. Необхідне налаштування (галочка), що якщо з доопрацювання пункту 1 я вибираю компанію, то щоб система надіслала лист ВСІМ співробітникам компанії.

точно нада? навіть після відповіді пункт 1?
07.05.2022, 04:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. Питання просто писалося для МВП, та був клієнт перейшов на ОС. Я зрозумів, коли вже написав питання
2. Так, необхідний. Так як я хочу вибрати 3 компанії зі списку, а у них умовно 30 співробітників і щоб їх не вибирати було б круто зробити галочку в самій розсилки "якщо до розсилки додані компанії відправляти так само повідомлення їхнім співробітникам".
Скільки це годинників?
07.05.2022, 08:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Підкажіть, будь ласка, за другим пунктом – скільки це годинника?
12.05.2022, 10:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


#154452
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
+
11.08.2022, 13:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар