1b.app
Скопійоване посилання -

Чи можна завантажувати пошту лише з певної папки IMAP

Чи можна завантажувати пошту лише з певної папки IMAP?
Знайшов таке налаштування: "Ігнорувати директорії (вкажіть дещо в кодованому вигляді, кожен з нового рядка)". Чи правильно я розумію, що в цьому налаштуванні можна вказати, з яких папок не завантажувати пошту? Т. е. можна виключити всі папки, крім тих з яких потрібно завантажувати і я отримаю вирішення свого питання. Тільки не зрозуміло, що означає "вкажіть дещо в кодованому вигляді". У кодованому вигляді це як?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Чи правильно я розумію, що в цьому налаштуванні можна вказати, з яких папок не завантажувати пошту? Т. е. можна виключити всі папки, крім тих з яких потрібно завантажувати і я отримаю вирішення свого питання.

так

Тільки не зрозуміло, що означає "вкажіть дещо в кодованому вигляді". У кодованому вигляді це як?

Є базові директорії, наприклад Drafts/Junk/Trash/Sent/Test/INBOX
Але, наприклад, у Gmail скринька "Вся пошта" в кодованому вигляді приходить як [gmail]/&bbieqqrp- &bd8epgrhbeiema-
04.10.2021, 17:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У нас налаштована інтергація із поштою outlook.com. Як дізнатися "кодований вигляд" найменувань директорій для outlook, щоб унеможливити завантаження повідомлень з них?
04.10.2021, 17:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


У нас налаштована інтергація із поштою outlook.com. Як дізнатися "кодований вигляд" найменувань директорій для outlook, щоб унеможливити завантаження повідомлень з них?

Ви можете сказати для якої з інтегрованих пошт вас цікавить список - я його перевірю парсером і надам вам.
06.10.2021, 17:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Не зовсім зрозумів ваше запитання. Я начебто вже писав, що підключено інтеграцію до пошти outlook.com
Якщо вам потрібне посилання на інтеграцію пошти в нашому кабінеті:
https://korka.crm-onebox.com/app/imap-new/settings/
08.10.2021, 10:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

&BBAEQARFBDgEMg-
Inbox
&BBcEMAQ6BDAENwRL-
Notes
&BBcEMAQ,BDsEMAQ9BDgEQAQ+BDIEMAQ9BD0ESwQ1-
Outbox
Junk
Sent
&BB4ESAQ4BDEEOgQ4- &BEEEOAQ9BEUEQAQ+BD0EOAQ3BDAERgQ4BDg-
&BB4ESAQ4BDEEOgQ4- &BEEEOAQ9BEUEQAQ+BD0EOAQ3BDAERgQ4BDg-/&BBoEPgQ9BEQEOwQ4BDoEQgRL-
&BB4ESAQ4BDEEOgQ4- &BEEEOAQ9BEUEQAQ+BD0EOAQ3BDAERgQ4BDg-/&BBsEPgQ6BDAEOwRMBD0ESwQ1- &BD4ESAQ4BDEEOgQ4-
&BB4ESAQ4BDEEOgQ4- &BEEEOAQ9BEUEQAQ+BD0EOAQ3BDAERgQ4BDg-/&BB4ESAQ4BDEEOgQ4- &BEEENQRABDIENQRABDA-
Deleted
Drafts
подивитися як у природному вигляді виглядають папки ви можете у додатку Пошта https://korka.crm-onebox.com/app/email/?email=alexander.sergienko%40outlook.com зверху в селекторі директорії
08.10.2021, 16:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Зрозумів спасибі. Наскільки я бачу, кодуються в жахливому вигляді лише папки, названі кирилицею, якщо поназивати всі папки латинськими літерами, то назви будуть у нормальному природному вигляді.
08.10.2021, 17:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар