1b.app
Скопійоване посилання -

Масове розсилання Вайбер (бізнес аккаунт)

Интересует работа с Viber прямо из системы?
В последней версии OneBox это доступно! Установить последнюю версию OneBox OS
добрий день
Прошу допомогти з налаштуванням надсилання масових повідомлень через ВОХ
Поодинокі смс відправляємо через дію "Надіслати універсальне повідомлення Viber/SMS Turbosms". Побачив у ВОХ можливість налаштування масового розсилання Вайбер http://joxi.ru/Y2Lo7dLSEaE7pm, підкажіть як налаштовується?
Спробую тут вказувати той же ключ API що і в дії, видає помилку
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:



Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
https://www.youtube.com/watch?v=Gxnq61gmkng

Я вже знайомився із цим відео.
У ньому описана робота з публічним обліковим записом, у нас бізнес обліковий запис, як я розумію це трохи різне. У темі запиту я описав, що у нас виникає помилка на етапі інтеграції.
Ми отримали токен API і успішно працюємо з дією Надіслати універсальне повідомлення Viber/SMS Turbosms, при спробі інтеграції Вайбера з цим же токеном виникає помилка.
Питання, як налаштувати інтеграцію з Вайбер для масового розсилання від Бізнес-акаунту Вайбер (не публічний/паблік акаунт)?
02.02.2021, 16:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

на скільки я знаю дане розсилання працює тільки з паблік аккаунтами
для бізнес-акаунту її потрібно видозмінювати
якщо ви готові допрацювати це, то скидайте мені ключ на пошту i.ustimenko@crm-onebox.com я подивлюся і оціню доопрацювання
02.02.2021, 16:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Відправив на пошту
02.02.2021, 17:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Расторгуєв Антон
Клієнт писав/ла:
Відправив на пошту

Дивіться для бізнес облікових записів йде окреме API яке вміє надсилати за номером телефону клієнта а не по ID чату.
На даний момент масового розсилання такого алгоритму вайбер немає.
Теоретично його можна доопрацювати, але для цього потрібно просто отримати документацію для бізнес-акаунтів і потім робити доопрацювання.
Доробка буде від 5 до 8год.
якщо актуально я запросю нову документацію у них
11.02.2021, 11:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар