1b.app
Скопійоване посилання -

Не коректно працює заповнення карток

Ось тут http://crm.tryalia.com.ua/app/contact/usergroups/setting/0/interface/# (рис 1) є налаштування.
А тут http://crm.tryalia.com.ua/app/contact/14644/ (рис 2) намагаюся щось додати, а воно просто злітає і не дає можливості додати. Прохання виправити.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Чекаємо на відповідь. Дякую.
10.06.2022, 16:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Швидше за все, так у вас налаштовано заповнення полів на підставі довідника, автоматизації контактів. Як зараз налаштовано?
10.06.2022, 17:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
OneBox CORP
OneBox Corp - Інтегратор написав:
Швидше за все, так у вас налаштовано заповнення полів на підставі довідника, автоматизації контактів. Як зараз налаштовано?

Це нові поля і вони ніяк не пов'язані з формулами та діями автоматизації контактів. Інакше як тоді це має працювати, якщо без вказівки умов у універсальному блоці поля заповнюються коректно? Це просто баг, і воно не повинно так працювати.
16.06.2022, 01:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
А вибірка, звідки, якщо це поле ні з чим не пов'язане?
Поясніть, що не працює? Наскільки я розумію, при заповненні бренду він злітає, тобто поле стає порожнім, чи не так? Тоді слід розуміти, які дії налаштовані в автоматизації.
+ По мультисписку приховування полів не спрацює.
Якщо ви можете надати мені доступ, я спробую вирішити вашу проблему, тільки спочатку поясніть детальніше.
16.06.2022, 10:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ось на відео показано, що не так.
16.06.2022, 12:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
У автоматизації контактів є якісь налаштування?
16.06.2022, 14:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
OneBox CORP
OneBox Corp - Інтегратор написав:
У автоматизації контактів є якісь налаштування?

Є, але вони взагалі не пов'язані з жодним полем. Тим більше, автоматизація спрацьовує після збереження, а у мене навіть збереження не було)
17.06.2022, 16:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Коли ви видаляєте значення у картці вона також зберігається. Я не можу вам дати відповідь, не бачачи які налаштування у вас виконані
18.06.2022, 20:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Усі дії вимкнено. Відбувається все те саме.
20.06.2022, 16:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Вибачте, без доступу не можу сказати більше.
Я надіслав запит, на цій сторінці https://1b.app/ua/partner-access/ можете дозволити мені доступ, і я спробую розібратися.
22.06.2022, 11:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
OneBox CORP
OneBox Corp - Інтегратор написав:
Вибачте, без доступу не можу сказати більше.
Я надіслав запит, на цій сторінці https://1b.app/ua/partner-access/ можете дозволити мені доступ, і я спробую розібратися.

Немає сенсу розбиратися в базі) Це або баг або доробка (якщо не мається на увазі функціонал перевірки мультиполів), і мені потрібен розробник, який міг би подивитися і відповісти.
22.06.2022, 11:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

tryalia написав:
Немає сенсу розбиратися в базі) Це або баг або доробка (якщо не мається на увазі функціонал перевірки мультиполів), і мені потрібен розробник, який міг би подивитися і відповісти.

Функціонал перевірки мультисписку не мається на увазі, але це взагалі ніяк не стосується того, що у вас значення в полі автоматично записується.
22.06.2022, 12:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
OneBox CORP
OneBox Corp - Інтегратор написав:

tryalia написав:
Немає сенсу розбиратися в базі) Це або баг або доробка (якщо не мається на увазі функціонал перевірки мультиполів), і мені потрібен розробник, який міг би подивитися і відповісти.

Функціонал перевірки мультисписку не мається на увазі, але це взагалі ніяк не стосується того, що у вас значення в полі автоматично записується.

Значення не записується автоматично, якщо я вимкну перевірку та виведення відповідно до заповненості полів, то буде все ок і можна буде видалити значення в полі. Тоді відповідно потрібне доопрацювання, щоб наші хотілки реалізувалися :)
22.06.2022, 12:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

tryalia написав:
Значення не записується автоматично, якщо я відключу перевірку та виведення відповідно до заповненості полів, то буде все ок і можна буде видалити значення в полі. Тоді відповідно потрібне доопрацювання, щоб наші хотілки реалізувалися :)

Ця установка ніяк не повинна впливати на заповнення значень, лише на відображення. Якщо це так, то це помилка
22.06.2022, 12:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

добрий день. Чи проблема актуальна?
15.07.2022, 14:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


так хун пао
OneBox production написав:
добрий день. Чи проблема актуальна?

Так, це або баг, або доопрацювання. Поки що не зовсім розуміємо)
Подивіться, будь ласка та підкажіть.
26.07.2022, 14:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Це через налаштування "Додаткові умови відображення колонок", вона не вміє працювати з мультисписком адекватно. Потрібно переписувати, займе 2 години
03.08.2022, 22:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


так хун пао
OneBox production написав:
Це через налаштування "Додаткові умови відображення колонок", вона не вміє працювати з мультисписком адекватно. Потрібно переписувати, займе 2 години

Давайте зробимо. Надішліть, будь ласка, рахунок
17.08.2022, 18:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Вивантажив доопрацювання на ваш бокс. Перевірив, що все перемикає - поля показує . Перевірте будь ласка ви
26.08.2022, 11:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар