1b.app
Скопійоване посилання -

Відображення БП в карточці контакту, де контакт вказаний в додатковому полі

Доброго дня!
В БП клієнтом я вказую юр. особу. Співпрацюю в межах цього БП з конкретними співробітниками клієнта. Для цього створив додаткове поле з мультисписком контактів.
Яким чином в карточці контакту відобразити процеси, де контакт не назначений клієнтом, але вказаний в такому додатковому полі?
Блок "Останні процеси клієнта" цього не робить.

Відповіді:

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
Олександр, якщо вам потрібно працювати з співробітниками компанії, то достатньо в картці тих співробітників присвоїти компанію. А в процесах вибирати саме тих співробітників, а не компанію. Тоді в картках співробітників виводите список процесів, а в карті компанії також налаштуйте виведення всіх процесів по всіх працівниках.
22.12.2021, 12:00


Сусяк Ігор

Інтегратор

Integrator.com.ua писал/а:
Олександр, якщо вам потрібно працювати з співробітниками компанії, то достатньо в картці тих співробітників присвоїти компанію. А в процесах вибирати саме тих співробітників, а не компанію. Тоді в картках співробітників виводите список процесів, а в карті компанії також налаштуйте виведення всіх процесів по всіх працівниках.

По роду своєї роботи мені потрібно спілкуватись для заключення контракту з декількома ключовими особами. Якщо я заведу БП "Робота з лідом" тільки на одного співробітника чи компанію, то в інших контактів цей БП "не світиться".
22.12.2021, 12:42

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія

Лысенко Александр писал/а:
По роду своєї роботи мені потрібно спілкуватись для заключення контракту з декількома ключовими особами. Якщо я заведу БП "Робота з лідом" тільки на одного співробітника чи компанію, то в інших контактів цей БП "не світиться".

все правильно, так і має бути. якщо вам потрібно відмічати декілька контактів в одному процесі - виведіть вкладку чи таб Контакти, де можна додати стільки, скільки потрібно. наприклад скрін:
22.12.2021, 12:50

Відмічати їх в процесі не проблема. Проблема - відмічати процеси в картці таких контактів
22.12.2021, 13:12

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
Всі контакти з однієї компанії?
Якщо так ви вводите процеси в картці компанії.
Якщо ні - тоді по замовчуванні така система працює тільки для конкретного контакту. Відповідно створюйте стільки лідів, скільки контактів. Їх можна пов'язати через батьківський процес.
22.12.2021, 13:54


Сусяк Ігор

Інтегратор

Integrator.com.ua писал/а:
Якщо так ви вводите процеси в картці компанії.

Не зовсім зрозумів що ви маєте на увазі.
22.12.2021, 14:57

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
наприклад ось контакт, в якого вибрана компанія
заходимо в карту компанії, виводимо блок процеси і бачимо в результати процеси по працівниках компанії в тому числі
вам це і потрібно було?
23.12.2021, 17:07


Сусяк Ігор

Інтегратор

Integrator.com.ua писал/а:
вам це і потрібно було?

Не зовсім. Це я вже давно реалізував.
Задумка була наступна:
Велике підприємство. Ми працюємо над угодою з декількома його співробітниками. Якщо я вказую клієнтом компанію, то ні в кого зі співробітників цей процес в карточці не відображається. Якщо клієнтом я вказую одного зі співробітників, то БП відображається виключно в карточці цієї людини та в карточці компанії.
Я хочу вказувати в БП всіх причетних і щоб у всіх цих причетних цей БП відображався в карточці.
Якось так.
24.12.2021, 10:07

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія

Лысенко Александр писал/а:
Якщо я вказую клієнтом компанію, то ні в кого зі співробітників цей процес в карточці не відображається.

ви процеси виводите в картці контакту блоком Останні процеси контакту? скрін1
тоді можете поставити галочку і тоді показуватиме процеси і по компанії, а також може знадобляться дві інші галочки (скрін2)
24.12.2021, 10:44

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар