1b.app
Скопійоване посилання -

Оцінити доопрацювання. Універсальний блок клієнта Зробити щоб значок редагування поля відображався завжди, а не тільки коли наводиш на нього курсор.

Оцінити доопрацювання. Універсальний блок клієнта
Зробити щоб значок редагування поля відображався завжди, а не тільки коли наводиш на нього курсор.
Або ж варіант №2.
Зробити можливість "Універсальний блок клієнта" налаштування потрібно заповнити. Як це є в універсальному блоці процесу. Щоб при заході на сторінку поле вже було відкрито для редагування.
Оцініть будь ласка окремо 2 варіанти.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
Андрій добрий день
варіант 2 вже реалізований. Для цього вам потрібно в інтерфейсі напроти потрібного поля зробити активним Потрібно заповнити так: https://take.ms/Q0hG5
14.11.2022, 12:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

[цитата]
Сусяк Ігор
Інтегратор писав/ла:
Андрій добрий день
варіант 2 вже реалізований. Для цього вам потрібно в інтерфейсі напроти потрібного поля зробити активним Потрібно заповнити так: https://take.ms/Q0hG5
[/quote]
Добрий день. ВИ неправильно мене зрозуміли.
Я мав на увазі саме блок "Универсальный блок клиента", налаштування інтерфейсу в особистому кабінеті.
Там це не реалізовано.
Це реалізовано для просто універсального блоку в настройка перегляду процесу, а це зовсім інший блок.
[файл]18274[/файл]
14.11.2022, 15:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Андрій писал/а:

Сусяк Ігор
Интегратор писал/а:
Андрій добрий день
варіант 2 вже реалізований. Для цього вам потрібно в інтерфейсі напроти потрібного поля зробити активним Потрібно заповнити так: https://take.ms/Q0hG5

Добрий день. ВИ неправильно мене зрозуміли.
Я мав на увазі саме блок "Универсальный блок клиента", налаштування інтерфейсу в особистому кабінеті.
Там це не реалізовано.
Це реалізовано для просто універсального блоку в настройка перегляду процесу, а це зовсім інший блок.


в этот блок добавить 3ч
21.12.2022, 20:13



Устименко Ігор

OneBox production написав:



Андрій писав/ла:



Сусяк Ігор

Інтегратор писав/ла:

Андрій добрий день

варіант 2 вже реалізовано. Для цього вам потрібно в інтерфейсі навпаки потрібного поля зробити активним. Потрібно заповнити так: https://take.ms/Q0hG5



Добридень. Ви неправильно мене зрозуміли.

Я мав на увазі саме блок Універсальний блок клієнта, налаштування інтерфейсу в особистому кабінеті.

Там це не реалізовано.

Це реалізовано для простого універсального блоку в налаштуванні перегляду процесу, а це зовсім інший блок.



до цього блоку додати 3ч



3 год це ціна за доопрацювання додати налаштування "Потрібно заповнити" як в інших полях??

А яка буде вартість просто "Зробити щоб значок редагування поля відображався завжди, а не тільки коли наводиш на нього курсор."?? Чи можна так зробити?
08.03.2023, 11:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Андрій писав/ла:
3 год це ціна за доопрацювання додати налаштування "Потрібно заповнити" як в інших полях??

так

Андрій писав/ла:
А яка буде вартість просто "Зробити щоб значок редагування поля відображався завжди, а не тільки коли наводиш на нього курсор."?? Чи можна так зробити?

немає такого доопрацювання я робити не готовий.
Чи можете через вставку коду це і самі зробити на скриптах
але допрацьовувати таке настроювання не готовий
09.03.2023, 21:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production написав:

Андрій писав/ла:
3 год це ціна за доопрацювання додати налаштування "Потрібно заповнити" як в інших полях??

так

Андрій писав/ла:
А яка буде вартість просто "Зробити щоб значок редагування поля відображався завжди, а не тільки коли наводиш на нього курсор."?? Чи можна так зробити?

немає такого доопрацювання я робити не готовий.
Чи можете через вставку коду це і самі зробити на скриптах
але допрацьовувати таке настроювання не готовий

Дякую. Спробую через код зробити
09.03.2023, 23:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар