1b.app
Скопійоване посилання -

Помилка при фіскалізації зворотного чека

Раніше зворотний чек створювався без платежів у процесі. На доказ ось список процесів (30 шт), в яких фіскалізовано зворотний чек - https://one-box.shine-bright.com.ua/admin/customorder/rro/?filtermanagerid=&... [0]=51&statusid[0]=1235&statusid[1]=1236&statusid[2]=1237&filterdatetofrom=&filterdatetoto=&filterdateplanfrom=&filterdateplanto=&filterdeletedid=&ok=1&searchLine=
З сьогоднішнього дня у мене з'являється помилка:
"Виникла помилка.
Validation error
Сума платежів не може бути меншою ніж сума чеку"
Процес - https://one-box.shine-bright.com.ua/admin/customorder/rro/215470/edit/
Ви щось змінили? Якщо так, то поверніть можливість фіскалізувати повернення без платежів у процесі, як це було. Дякую.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Фархшатов Родіон писав/ла:
З сьогоднішнього дня у мене з'являється помилка:
"Виникла помилка.
Validation error
Сума платежів не може бути меншою ніж сума чеку"

цю помилку видає Checkbox API

Фархшатов Родіон писав/ла:
Ви щось змінили?

Ні
Ймовірно, перевірки на своїй стороні допрацювали в Checkbox - ви можете уточнити цей момент у їхньої техпідтримки
09.08.2021, 11:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Уточнив, вони змінили валідацію, і потрібно щоб обов'язково передавалася сума.
Пробував провести платіж у процесі, але помилка та ж і виникає через те, що платіж вихідний. Зі вхідним виходить, але це процес повернення оплати.
Ви можете додати налаштування, щоб при зворотному чеку передавалася сума процесу як сума платежу?
09.08.2021, 16:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фархшатов Родіон писав/ла:
Ви можете додати налаштування, щоб при зворотному чеку передавалася сума процесу як сума платежу?

Так, можемо – така доробка займе 1 годину. Виставити рахунок?
09.08.2021, 17:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

а без доопрацювання просто виправити базову логіку повернення можете? При вихідному платежі зворотний чек не створюється
09.08.2021, 22:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Без доопрацювання я можу зробити дрібне поліпшення тільки в тому випадку, якщо ви будете користувачем платного тарифу на хмару.
Але так як у вас коробка (куплена AS IS) - у нас немає зобов'язань у виконанні будь-яких доробок (це не помилка з нашого боку, а нововведення з боку стороннього сервісу).
10.08.2021, 09:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:

Фархшатов Родіон писав/ла:
Ви можете додати налаштування, щоб при зворотному чеку передавалася сума процесу як сума платежу?

Так, можемо – така доробка займе 1 годину. Виставити рахунок?

Готовий сплатити половину.
10.08.2021, 13:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фархшатов Родіон писав/ла:
Ви можете додати налаштування, щоб при зворотному чеку передавалася сума процесу як сума платежу?

Ось це - хотівка / доопрацювання, тому що це відхід від базової логіки роботи повернення (коли повернення має на увазі зворотний платіж). І мені цей варіант більше підходить, і я готовий поділити вартість доопрацювання з Олександром. Виставляйте рахунок.
А те, що у вас не працює базова функція зворотного чека з вихідним платежем у процесі – це недороблена інтеграція.
Ви маєте інтеграцію. У ній відбулися зміни, клієнти інтеграції не працюють. Ви в такому разі не збираєтесь вносити зміни? Тільки як доопрацювання?
Якщо Нова Пошта зараз змінить щось в АНІ, і інтеграції відваляться, то ви теж не плануєте її модернізувати?
І якщо при вхідному платежі фіскалізація зворотного чека проходить, то сума все ж таки передається, і проблема виникає, коли платіж вихідний. Виходить, ви не передбачили цього, а валідація на той момент не видавала помилки.
Чому не працює з вихідним платежем? Ви передаєте суму з мінусом?
10.08.2021, 21:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фархшатов Родіон писав/ла:
Ось це - хотівка / доопрацювання, тому що це відхід від базової логіки роботи повернення (коли повернення має на увазі зворотний платіж). І мені цей варіант більше підходить, і я готовий поділити вартість доопрацювання з Олександром. Виставляйте рахунок.

Я організую, щоб вам виставили рахунок.

Фархшатов Родіон писав/ла:
А те, що у вас не працює базова функція зворотного чека з вихідним платежем у процесі – це недороблена інтеграція.

Нагадую вам, що ви придбали коробкову версію продукту (як є на момент покупки) – спочатку там взагалі не було цієї інтеграції. Інтеграція була так, як вимагало API на даний момент її реалізації.

Фархшатов Родіон писав/ла:
Ви маєте інтеграцію. У ній відбулися зміни, клієнти інтеграції не працюють. Ви в такому разі не збираєтесь вносити зміни? Тільки як доопрацювання?

Ми внесемо зміни та оновимо наших платних хмарних клієнтів – у них тариф має на увазі невеликі покращення тощо.
Ваше бачення зараз - рівноцінно тому, що я можу взяти машину куплену 4 роки тому і приїхати до офіційного дилера і вимагати безкоштовного тюнінгу свого авто, адже я його колись у них купив, вони мені тепер все життя зобов'язані.
Наскільки мені відомо – ми повинні вам лише виправлення помилок з нашого боку. А зміни у сторонньому сервісі – це не наша помилка.

Фархшатов Родіон писав/ла:
Якщо Нова Пошта зараз змінить щось в АНІ, і інтеграції відваляться, то ви теж не плануєте її модернізувати?

Якщо вони змінять щось зі свого боку, при цьому зламають поточну роботу інтеграції – буде 2 варіанти вирішення:
1. Ми вносимо зміни та оновлюємо хмарних клієнтів, бо їх платні тарифи мають на увазі подібну підтримку.
2. Користувачам коробкових версій - доопрацювання (хоч домагайтеся щоб Нова пошта робила 2 варіанти апі, або оплачувала доопрацювання замість вас)
Якщо це новий функціонал, які комусь потрібен - це доопрацювання/покращення залежно від складності/часу/тарифу клієнта.

Фархшатов Родіон писав/ла:
І якщо при вхідному платежі фіскалізація зворотного чека проходить, то сума все ж таки передається, і проблема виникає, коли платіж вихідний. Виходить, ви не передбачили цього, а валідація на той момент не видавала помилки.
Чому не працює з вихідним платежем? Ви передаєте суму з мінусом?

Ми не повинні були передбачити те, про що не було зазначено у технічному завданні чи документації сервісу, з яким здійснюється інтеграція.
Якщо на те пішло і ви стверджуєте, що ми повинні були зробити вашу інтеграцію інакше - аргументуйте це технічним завданням на інтеграцію, а також документацією сервісу https://dev-api.checkbox.in.ua/api/redoc#operation/create_receipt_api_v1_receipt... - де саме там зазначено про формат передачі платежів - як мінімум там зазначено, що значення може набувати формат даних integer - а це значення від −2 147 483 648 до 2 147 483 647. І без вказівки на те в документації ми вважаємо логічним, що вхідні платежі - це позитивна сума, а вихідні (повернення суми) - негативна сума.
11.08.2021, 11:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Ми внесемо зміни та оновимо наших платних хмарних клієнтів – у них тариф має на увазі невеликі покращення тощо.
Ваше бачення зараз - рівноцінно тому, що я можу взяти машину куплену 4 роки тому і приїхати до офіційного дилера і вимагати безкоштовного тюнінгу свого авто, адже я його колись у них купив, вони мені тепер все життя зобов'язані.
Наскільки мені відомо – ми повинні вам лише виправлення помилок з нашого боку. А зміни у сторонньому сервісі – це не наша помилка.

Ви говорите про тюнінг (це доопрацювання/покращення), а те, що якась інтеграція відвалюється - це ремонт.
Я купив софт з інтеграцією, наприклад Нова Пошта. Через деякий час інтеграція перестала працювати. І мене, як клієнта не повинна хвилювати причина, чи це оновлення АПІ чи щось інше. У мене має бути завжди працююча інтеграція, за яку я заплатив.
Це як браузер Хром змінить щось, і на айфонах він перестане відкриватися. Епл не скажуть вам доплатити за те, щоб ми внесли зміни. Для цього і є поновлення, які регламентуються і у вас, хіба не так?

Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Якщо на те пішло і ви стверджуєте, що ми повинні були зробити вашу інтеграцію інакше - аргументуйте це технічним завданням на інтеграцію, а також документацією сервісу https://dev-api.checkbox.in.ua/api/redoc#operation/create_receipt_api_v1_receipt... .. - де саме там зазначено про формат передачі платежів - як мінімум там зазначено що значення може набувати формат даних integer - а це значення від −2 147 483 648 до 2 147 483 647. І без вказівки на те в документації ми вважаємо логічним, що вхідні платежі – це позитивна сума, а вихідні (повернення суми) – це негативна сума.

У АПИ вказано тип платежу RETURN http://joxi.ru/KAg5e35IN95EVm, тобто. ви вказуєте, що це повернення і при цьому передає суму мінусову. А повернення мінуса це як двічі мінус, тобто. у результаті +.
Це лише у вас у боксі мінуси на вихідних платежах, інші системи цього не розуміють. Логічно, що передається позитивна сума та окремо повідомляється, що це повернення.
11.08.2021, 16:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Коментар доступний мовою ru і ще не перекладений на поточну мову.
11.08.2021, 16:35

Коментар доступний мовою ru і ще не перекладений на поточну мову.
11.08.2021, 16:36


Фархшатов Родіон писав/ла:
Ви говорите про тюнінг (це доопрацювання/покращення), а те, що якась інтеграція відвалюється - це ремонт.

Я можу навести купу інших аналогій – суть не змінюється.

Я купив софт з інтеграцією, наприклад Нова Пошта. Через деякий час інтеграція перестала працювати. І мене, як клієнта не повинна хвилювати причина, чи це оновлення АПІ чи щось інше. У мене має бути завжди працююча інтеграція, за яку я заплатив.

Ви купили софт "як є" – ви його і отримали. Я не думаю, що у вас є юридична підстава для того, що ми повинні вам будь-що, крім виправлення помилок зі свого боку (зміни роботи стороннього АПІ - це не помилка продукту). Якщо Ви вважаєте інакше – ваше право звернутися до керівництва, можливо і з судновою притензією і вирішувати там хто що вам винний у такому разі.

Це як браузер Хром змінить щось, і на айфонах він перестане відкриватися. Епл не скажуть вам доплатити за те, щоб ми внесли зміни. Для цього і є поновлення, які регламентуються і у вас, хіба не так?

У нас підтримка та оновлення регламентуються у хмарних тарифах, які оновлюються та підтримуються.

Фархшатов Родіон писав/ла:
У АПИ вказано тип платежу RETURN http://joxi.ru/KAg5e35IN95EVm, тобто. ви вказуєте, що це повернення і при цьому передає суму мінусову. А повернення мінуса це як двічі мінус, тобто. у результаті +.
Це лише у вас у боксі мінуси на вихідних платежах, інші системи цього не розуміють. Логічно, що передається позитивна сума та окремо повідомляється, що це повернення.

За документацією створення чека на момент інтеграції (у тому числі й у вашому випадку) немає вказаних вами типів платежів (скриншот у додатку).
Щоб вказувати, що щось у вас має працювати інакше - будьте ласкаві аргументувати це технічним завданням, договором, або будь-яким іншим документом, в якому буде погоджена конкретна логіка роботи інтеграції у вашій коробці.
Я оцінив вам доопрацювання вашої коробкової версії, або можу запропонувати варіант переходу на платний хмарний тариф - і тоді ми підтримуватимемо подібні моменти у вигляді покращень за нас рахунок. Якщо вас не влаштовує жодний з цих варіантів – це ваше право.
11.08.2021, 17:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Оскільки я готовий половину оплатити доопрацювання, питання: чи буде її реалізовано на версії MVP
12.08.2021, 08:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Грабовський Олександр писав/ла:
Оскільки я готовий половину оплатити доопрацювання, питання: чи буде її реалізовано на версії MVP

Якщо ви платите за доопрацювання - вона буде реалізована на вашій версії продукту (в даному випадку MVP) і оновлена вам відразу ж після її виконання
12.08.2021, 13:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:

Грабовський Олександр писав/ла:
Оскільки я готовий половину оплатити доопрацювання, питання: чи буде її реалізовано на версії MVP

Якщо ви платите за доопрацювання - вона буде реалізована на вашій версії продукту (в даному випадку MVP) і оновлена вам відразу ж після її виконання

Оплачує Родіон.
Я повертаю йому половину.
Яка у нього версія не знаю
12.08.2021, 13:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Грабовський Олександр писав/ла:
Оплачує Родіон.

Рахунок було виставлено ще вчора.

Грабовський Олександр писав/ла:
Яка у нього версія не знаю

Те саме MVP - буде оновлено обидва проекти.
12.08.2021, 14:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Рахунок сплачено. Уточнюю з доопрацювання:
У суму фіскального чека передається підсумкова сума процесу. Позитивним числом. Тип "Повернення". Наявність платежу у процесі необов'язково.
12.08.2021, 14:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фархшатов Родіон писав/ла:
У суму фіскального чека передається підсумкова сума процесу. Позитивним числом. Тип "Повернення". Наявність платежу у процесі необов'язково.

Я ось думаю, виходячи з коментаря https://crm-onebox.com/ru/ajax/download/9253/ - не буде проблем, якщо наприклад чек продажу був на 2 платежі, а повернення буде на 1?
Може краще буде в дії враховувати тільки вхідні платежі - і виходить передати той же чек, але з isReturn як кажуть - а вже в процесі ви можете додати вхідні платежі, а після них і вихідні (щоб 0 вийти)?
12.08.2021, 16:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я не бачу проблеми, повернення здійснюється одним платежем за фактом, одне і передається. Але суть доопрацювання навпаки, щоб фіскалізувався зворотний чек без жодних платежів, як це було до зміни валідації.
Ми повернення коштів проводимо в основному процесі (замовленні), а для фіскалізації повернення створюється підпроцес, додається товар, натискається кнопка Фіскалізувати повернення. Жодних платежів. Потрібно саме так.
Просто передати суму платежу суму процесу.
13.08.2021, 03:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доопрацьовано налаштування "При поверненні передати платіж на суму процесу (незалежно від наявності платежів)"
При створенні зворотного чека та встановлення нової настройки - замість платежів процесу буде передано 1 платіж на суму процесу у базовій валюті з типом та назвою згідно з настройками дії
13.08.2021, 09:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Доопрацьовано налаштування "При поверненні передати платіж на суму процесу (незалежно від наявності платежів)"
При створенні зворотного чека та встановлення нової настройки - замість платежів процесу буде передано 1 платіж на суму процесу в базовій валюті з типом та назвою згідно з настройками дії

Не працює
https://drive.google.com/file/d/1BVY4D-dTtVaz6ifHNl8XqRwiBnmPbA67/view?usp=shari...
16.08.2021, 17:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар