1b.app
Скопійоване посилання -

Checkbox Виникла помилка. Validation error value is not a valid uuid

Возникают ошибки в настройке системы?
Нужно подключить РРО?
Вы всегда можете создать топик на нашем форуме и партнеры-интеграторы с радостью вам помогут в настройке. Создать топик на форуме
У момент створення чека (фіксалізації)
Що необхідно виправити?
Виникла помилка.
Validation error
value is not a valid uuid
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Чи можливо ви вказали передавати uuid продукту, а їх немає в завантаженій базі на стороні Checkbox?
Уточніть де налаштували дію, якщо там вибрано, звідки передавати ідентифікатор продукту - приберіть це.
11.01.2022, 15:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

завантаженій базі на боці Checkbox – що за база?
Забирати пробував, не змінюється нічого, за замовчуванням навіть залишаю як є, все одно ця помилка спливає
11.01.2022, 20:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо дасте посилання де намагаєтеся фіскалізувати - я подивлюся предметніше в чому проблема.
12.01.2022, 15:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

у будь-якому місці встановлюю бізнес процес, і намагаюся фіксалізувати, вибиває одну й ту саму помилку. Навіть намагався не вибирати інтеграцію...
12.01.2022, 20:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


https://vladvozbox.in.ua/admin/customorder/order/45166/edit/
власне як я і говорив - прибравши налаштування "Передати "ідентифікатор товару з номенклатури товарів" з поля" https://vladvozbox.in.ua/admin/shop/workflowstatus/235/action/new/ - чек створює (помилка через того, що на стороні Checkbox API немає товару з таким ідентифікатором).
13.01.2022, 15:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я так зрозумів, поки зміна не відкрита в checkbox не можна вибивати чеки.
Як можна автоматизувати відкриття зміни у checkbox?
14.01.2022, 10:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар