1b.app
Скопійоване посилання -

2 відповідальних за процесом

Потрібно додати 2-го відповідального процесу, як це реалізувати на поточному функціоналі? Якщо робити через додаткове поле, то можна виконувати сортування процесів, зокрема за платежами. Або можливі інші варіанти
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. З якою метою вам потрібно 2 відповідальні в процесі?
06.08.2021, 17:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

як мінімум це потрібно, щоб відсортувати замовлення з 2-ма відповідальними, як максимум щоб у звіті "оплати бізнес-процесів" можна було відсортувати за 2-м відповідальним, в цілому сортувати замовлення по одному і другому відповідальному окремо. Як варіант можна зробити через виконавця, але у тому функціоналі я не зміг розібратися, я тільки зрозумів, що виконавець = спостерігач, а це нічого не дає
07.08.2021, 16:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Максим Валерійович писав/ла:
як мінімум це потрібно, щоб відсортувати замовлення з 2-ма відповідальними, як максимум щоб у звіті "оплати бізнес-процесів" можна було відсортувати за 2-м відповідальним, в цілому сортувати замовлення по одному і другому відповідальному окремо. Як варіант можна зробити через виконавця, але у тому функціоналі я не зміг розібратися, я тільки зрозумів, що виконавець = спостерігач, а це нічого не дає

Вадим, мої вітання
я робив додаткове поле з типом контакт, з доступом до групи Співробітники
вирішував завдання щодо нарахування заробітної плати двом відповідальним за продаж у зв'язку зі специфікою
можна відео глянути, як запрограмував
https://youtu.be/3n8c4_zYmnE
09.08.2021, 12:57
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ведіть одного користувача як автора процесу, другого як відповідального, потім зможете сортувати по цих полях. Або створіть додаткове поле з типом довідник контактів і записуйте відповідальних туди, але тоді в потрібних місцях потрібно буде додати фільтра по цьому додатку. Третій варіант поділяйте процеси за принципом 1 процес - 1 відповідальний і проводьте оплати в них, тому що зазвичай за одну і ту ж задачу не можуть бути відповідальні 2 людини, так як по суті якщо за щось відповідає 2 особи, то не відповідає ніхто .
09.08.2021, 12:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар