1b.app
Скопійоване посилання -

Автоматична зміна з Кирилиці до Латиниці.

Доброго дня!
Підкажіть, чи є якась дія, за допомогою якої можна автоматично переробляти текст з Кирилиці до Латиниці?
Цей функціонал потрібен для відправок посилок за кордон за допомогою УкрПошти. Згідно з міжнародними правилами, на всіх посилках мають бути зазначені латинські дані (ПІБ, адреса тощо). Про всяк випадок, даю посилання на АПІ Укрпошта з міжнародних відправок https://dev.ukrposhta.ua/uploads/International-26052021.pdf
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Такої дії зараз немає, але при створенні ТТН Укрпоштою у разі міжнародної посилки робити це автоматично. Правила стосуються лише фіо? Займе близько години
05.08.2021, 12:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production написав:
Добрий день. Такої дії зараз немає, але при створенні ТТН Укрпоштою у разі міжнародної посилки робити це автоматично. Правила стосуються лише фіо? Займе близько години

На скільки я прочитав у мануалі, ось список полів, які мають бути на латиниці:
- ПІБ відправника;
- ПІБ одержувача;
- адреса відправника;
- адреса одержувача.
- Назва вкладення відправлення.
05.08.2021, 12:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Наскільки я бачу у нас міжнародку можна створювати тільки руками через вкладку створення ТТН Укрпошти, зробити транслітерацію зазначених полів при міжнародці можна автоматично, займе 2 години доопрацювання на всі поля
05.08.2021, 12:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production написав:
Наскільки я бачу у нас міжнародку можна створювати тільки руками через вкладку створення ТТН Укрпошти, зробити транслітерацію зазначених полів при міжнародці можна автоматично, займе 2 години доопрацювання на всі поля

Ок. Підкажіть, цю доопрацювання можна зробити за рахунок безкоштовних годинників, які даються клієнтам, які використовують орендні ліцензії?
05.08.2021, 12:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



.
OneBox production написав:
На жаль немає

Чи могли б повідомити причину? Хочу на майбутнє розуміти.
05.08.2021, 13:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

у темі "Зняти всі обмеження за форумом для OneBox OS" все описано, наскільки я знаю
05.08.2021, 13:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production написав:
у темі "Зняти всі обмеження за форумом для OneBox OS" все описано, наскільки я знаю

Ааа ...! Все ясно! Тоді тут без коментарів, а то ще забанять :)
05.08.2021, 13:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

так, треба бути обережним, часи нині складні
05.08.2021, 13:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production написав:
Наскільки я бачу у нас міжнародку можна створювати тільки руками через вкладку створення ТТН Укрпошти, зробити транслітерацію зазначених полів при міжнародці можна автоматично, займе 2 години доопрацювання на всі поля

Прошу виставити рахунок
05.08.2021, 19:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Доопрацювання вивантажено. Транслітерація відбувається для полів:
- ПІБ відправника;
- ПІБ одержувача;
- адреса відправника;
- адреса одержувача.
- Назва вкладення відправлення.
28.09.2021, 15:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous duck
OneBox production
Співробітник писав/ла:
Добрий день. Доопрацювання вивантажено. Транслітерація відбувається для полів:
- ПІБ відправника;
- ПІБ одержувача;
- адреса відправника;
- адреса одержувача.
- Назва вкладення відправлення.

На жаль, не зміг перевірити, оскільки не працює сама дія з міжнародною функцією доставки.
З цього приводу написав тут https://crm-onebox.com/ru/support/logistics-and-delivery-services/9939-deystvie-...
30.09.2021, 12:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар