1b.app
Скопійоване посилання -

Як перевести бізнес-процес на певний етап при виконанні умови?

Є бізнес процес, у якому потрібно виконати умову:
Якщо артикул містить певну комбінацію цифр, потрібно перевести його на етап, де продукти цього процесу самі оприбутковуються на потрібний склад.
Це можливо? не знайшов відповідних дій у списку.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Пятецкий Николай Николаевич OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія
Добрий день.
Ви можете використовувати одну з цих дій
03.08.2021, 10:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пятецкий Николай Николаевич OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія
Після переходу на потрібний етап, встановлюєте на цьому етапі цю дію
03.08.2021, 10:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую. корисні дії.
Але в умові немає варіанта "містить" або "не містить"... там - так, ні, не одно, одно, більше, менше...
03.08.2021, 21:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пятецкий Николай Николаевич OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія
Не питання, в картку товару відразу зберігайте потрібну комбінацію цифер, виводьте це поле в таблицю продуктів у процесі (для зручності) і вже тоді налаштовуйте дію, які я вказав вище.
Ще варіант, ви можете спробувати скористатися автоматизацією для продуктів і налаштувати ось цю дію рис 1, 2
У якому ви будете вираховувати за формулою цифри для додаткового поля (з яким порівнюватимете) і автоматично зберігати в картці товару, далі як у першому варіанті.
І останній варіант, створюєте довідник і знову йдемо в автоматизацію продуктів і використовуємо цю рису 3
І вже берете дані з довідника, далі, я думаю, і так зрозуміло. :):)
І останній варіант, зробити доопрацювання через розробників, щоб вони в одну з дій зробили перевірку на "Утримує" "Не містить".
04.08.2021, 11:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар