1b.app
Скопійоване посилання -

Можливість прибрати попереднє вікно під час створення процесу

У попередніх версіях OneBox була можливість відключити попереднє вікно під час створення процесу (скрин 1)
Прошу уточнити, чи є така можливість в OS?
Якщо такої можливості зараз немає, прохання додати, оскільки це корисний функціонал.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Ткаченко Роман Анатолійович написав:
У попередніх версіях OneBox була можливість відключити попереднє вікно під час створення процесу (скрин 1)
Прошу уточнити, чи є така можливість в OS?
Якщо такої можливості зараз немає, прохання додати, оскільки це корисний функціонал.

ні ми це прибрали
і поки що додавати не планували
14.07.2021, 11:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production написав:
і поки що додавати не планували

Ігоре, так цей функціонал дуже потрібен і в цій версії.
Як мінімум, цікаво що буде з тими, хто переїжджає з MVP? Там у деяких групах БП, наприклад, замовлення - я відключив це вікно, щоб співробітник відразу потрапляв в інтерфейс замовлення. А зараз виходить він його завжди бачитиме?
14.07.2021, 11:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бушуєв Святослав Юрійович
SheBo написав:

Устименко Ігор
OneBox production написав:
і поки що додавати не планували

Ігоре, так цей функціонал дуже потрібен і в цій версії.
Як мінімум, цікаво що буде з тими, хто переїжджає з MVP? Там у деяких групах БП, наприклад, замовлення - я відключив це вікно, щоб співробітник відразу потрапляв в інтерфейс замовлення. А зараз виходить він його завжди бачитиме?

додамо
вже 7 осіб попросило)
але буде в іншому вигляді трохи) я відпишу тут
14.07.2021, 13:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production написав:
додамо
вже 7 осіб попросило)
але буде в іншому вигляді трохи) я відпишу тут

Чи могли б уточнити терміни? Ми без цього функціоналу не можемо працювати або просто доводиться кілька разів натискати кнопку зберегти поки не дійдемо до закінченого вікна замовлення.
17.07.2021, 20:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У налаштуванні самого типу бізнес-процесу необхідно поставити галочку "Створювати процес без попередньої сторінки"
після цього при натисканні на + створюватиметься завдання в бізнес-процесі за умовчанням цього типу
23.07.2021, 17:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар