1b.app
Скопійоване посилання -

Дублюється номер замовлення під час призначення змінної workflow.number - порядковий номер замовлення

Возникла сложность в настройке системы?
Вы всегда можете создать топик на форуме и там описать задачу - пользователи форума с радостью помогут вам в решении! Создать топик
Добридень!
Є така проблема, в процесі на етапі У роботі налагоджено дію призначення Номери процесу скрін 1 (доп поля процесу), де змінна [workflow.number] - порядковий номер замовлення в поточному бізнес-процесі скрін 2 http ://joxi.ru/DrlWGzVuGJVkwA, тобто номер має бути унікальним. Але виникають ситуації, коли один номер призначається кільком замовленням, це тягне за собою проблему зв'язки з 1с (передаємо по апі дані, а 1с блокує замовлення з одним номером).
Приклади
https://crm.ohrana.ua/admin/customorder/zakaz-klienta/943316/edit/
https://crm.ohrana.ua/admin/customorder/zakaz-klienta/943379/edit/
Як видно різниця в часі переходу на етап У роботі 4 секунди
ще приклад
https://crm.ohrana.ua/admin/customorder/zakaz-klienta/567635/edit/
https://crm.ohrana.ua/admin/customorder/zakaz-klienta/567620/edit/ тут також взято в роботу з різницею в 5 секунд
Дії етапу не змінюємо вже давно, прохання перевірити у чому причина та виправити. Заздалегідь дякую
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

дописуйте ще id процесу і цієї проблеми не буде, та й не проблема це в цілому як би
суть у тому що поки процес не буде повністю збережений у БД номер не вважається унікальним тому коли у вас налаштована пачка дій та операцій на етапах і перемикання йде кілька секунд ви будете і надалі натикатися на подібне
тому моя вам порада додати id
25.06.2021, 10:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день.
Для мене це проблема критична. Ід процесу надто довгий і використовувати не зручно.
Класна дія для створення унікального номера. Ігоре, давайте придумаємо таку ж класну реалізацію. Адже, напевно, можна змінити логіку, щоб не генерувалися однакові унікальні номери.
01.07.2021, 09:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production написав:
дописуйте ще id процесу і цієї проблеми не буде, та й не проблема це в цілому як би
суть у тому що поки процес не буде повністю збережений у БД номер не вважається унікальним тому коли у вас налаштована пачка дій та операцій на етапах і перемикання йде кілька секунд ви будете і надалі натикатися на подібне
тому моя вам порада додати id

Ігорю, прошу знайти рішення. Готові на платне доопрацювання
07.07.2021, 11:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Пташкін Сергій писав/ла:
Добрий день.
Для мене це проблема критична. Ід процесу надто довгий і використовувати не зручно.
Класна дія для створення унікального номера. Ігоре, давайте придумаємо таку ж класну реалізацію. Адже, напевно, можна змінити логіку, щоб не генерувалися однакові унікальні номери.

так класне рішення це:
Перейти на Onebox OS
та збільшити потужність сервера
там обробка даних прискорена в рази – тому шанс потрапити на одночасне спрацювання практично нульовий.
13.07.2021, 17:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую. Обов'язково скористаємось. Але це метод покращує, але з вирішує повністю проблемму. Ід процесу у вас не подвоюється. Отже, можна придумати і генерацію унікального коду за шаблоном.
19.07.2021, 09:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ігорю, але невже не можна зробити нормальну генерацію УНІКАЛЬНОГО номера? Навіть якщо не можна – напишіть про це прямо та закриємо тему.
04.08.2021, 15:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Пташкін Сергій писав/ла:
Ігорю, але невже не можна зробити нормальну генерацію УНІКАЛЬНОГО номера? Навіть якщо не можна – напишіть про це прямо та закриємо тему.

я ж вище відповів
у вас варіанти або використовувати id
або переходити на OS
05.08.2021, 11:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Завдання – генерувати унікальний номер.
Використовувати ід – не підходить. І це не вирішення завдання
Використання ОС не вирішує проблеми, а знижує ймовірність, але не виключає її.
Тому відповіді немає. Якби ви написали "завдання не вирішуване, шукайте альтернативи." я б не ставив ще 10 питань.
А виходить так, що у вас дія "генерації порядкового номера" глючить, але у Ваших відповідях я чую, мовляв, у Боксі все правильно, це я дурень.
Вибачте, Ігорю.
Ми можемо на наступному етапі перевіряти унікальність дією "Перевірити наявність додаткового поля поточного процесу в інших процесах"
і у разі дубля видувати помилку. Чи можна його доопрацювати, щоб у разі дубля генерувати повторно значення?
І, випадково, якщо для додаткового поля, в якому ми генеруємо унікальний номер, включити налаштування "тільки унікальні значення" - це нам не допоможе?
05.08.2021, 13:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Пташкін Сергій писав/ла:
Завдання – генерувати унікальний номер.
Використовувати ід – не підходить. І це не вирішення завдання
Використання ОС не вирішує проблеми, а знижує ймовірність, але не виключає її.
Тому відповіді немає. Якби ви написали "завдання не вирішуване, шукайте альтернативи." я б не ставив ще 10 питань.
А виходить так, що у вас дія "генерації порядкового номера" глючить, але у Ваших відповідях я чую, мовляв, у Боксі все правильно, це я дурень.
Вибачте, Ігорю.
Ми можемо на наступному етапі перевіряти унікальність дією "Перевірити наявність додаткового поля поточного процесу в інших процесах"
і у разі дубля видувати помилку. Чи можна його доопрацювати, щоб у разі дубля генерувати повторно значення?
І, випадково, якщо для додаткового поля, в якому ми генеруємо унікальний номер, включити налаштування "тільки унікальні значення" - це нам не допоможе?

ні вам це не допоможе
якщо вас не влаштовує id - то можете доопрацювати змінну поточного часу в мілісекундах ще будь-який інший унікальний ідентифікатор
15.08.2021, 20:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую, Ігорю. Поки що зупинилися на перевірці унікальності, і в разі наявності процесу з таким же номером - генеруємо повторно. Такий метод не виключає ймовірність дубля, але знижує в рази. Спостерігаємо.
18.08.2021, 18:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар