1b.app
Скопійоване посилання -

При переході на етап не спрацьовує дію "Заповнити додаткове поле процесу чи клієнта на підставі довідника"

При переході на етап не спрацьовує дію "Заповнити додаткове поле процесу чи клієнта на підставі довідника"
У довіднику вказані id продуктів
Дія "Заповнити додаткове поле процесу або клієнта на підставі довідника" додаю їх у додаткове поле процесу з типом "Продукт"
Але значення з'являється не після переходу на етап, а після будь-якої дії на етапі мул при виході з нього, хоча в дії зазначено: "Дія спрацьовує при переході на етап, збереження та перед відходом з поточного етапу"
Ось приклад:
1. Порожні поля Переходжу на етап з дією .
Дія не спрацювала
2. Зберігаю на етапі. Дія спрацювала
Не заповнюються не тільки поля з типом продукту, а й рядок.
Замовлення для тесту https://aromacarlux.crm-onebox.com/admin/customorder/aromacarlux/6090/edit/
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


У вас при перемиканні етапу змінюється вихідне значення поля, ймовірно, через це відразу і не знаходить.
09.04.2021, 18:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
У вас при перемиканні етапу змінюється вихідне значення поля, ймовірно, через це відразу і не знаходить.


Так, але я тестував і вже з заповненим полем. І не спрацьовує.
До того ж, наскільки я розумію, воно має спрацьовувати після того, як спрацює дія "Заповнити поле процесу".
Послідовність дій побудована таким чином
09.04.2021, 19:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

А якщо використовую дію "Переключити етап миттєво", то дія "Заповнити додаткове поле процесу або клієнта на підставі довідника" взагалі не спрацьовує.
09.04.2021, 19:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ситуація в тому, що ви спочатку копіюєте в полі значення з Опису - воно там з перенесенням рядка між двома рядками.
Власне під час переходу такого значення довіднику немає. Ну а після була помилка, що так як поле виведено в рядок - то при збереженні перенос видалявся і запис вже знаходило.
Я виправив те, що поле перезберігалося, коли воно не відкривалося для редагування.
Щоб вирішити свою потребу - вам необхідно (можливо дією) замінити перенесення рядка в описі на порожнечу, щоб вийшло відповідність поля з довідником.
12.04.2021, 17:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Ситуація в тому, що ви спочатку копіюєте в полі значення з Опису - воно там з перенесенням рядка між двома рядками.
Власне під час переходу такого значення довіднику немає. Ну а після була помилка, що так як поле виведено в рядок - то при збереженні перенос видалявся і запис вже знаходило.
Я виправив те, що поле перезберігалося, коли воно не відкривалося для редагування.

Тепер у рядок копіюватиме одразу без перенесення, або у рядки перенесення зберігатиметься?

Щоб вирішити свою потребу - вам необхідно (можливо дією) замінити перенесення рядка в описі на порожнечу, щоб вийшло відповідність поля з довідником.

Як це можна зробити?
12.04.2021, 19:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я копіював текст саме в рядок, сподіваючись на те, що перенесення буде видалятися.
Може луше зробити щоб перенос відразу видалявся при копіюванні?

Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Ситуація в тому, що ви спочатку копіюєте в полі значення з Опису - воно там з перенесенням рядка між двома рядками.
Власне під час переходу такого значення довіднику немає. Ну а після була помилка, що так як поле виведено в рядок - то при збереженні перенос видалявся і запис вже знаходило.
Я виправив те, що поле перезберігалося, коли воно не відкривалося для редагування.
13.04.2021, 13:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тепер у рядок копіюватиме одразу без перенесення, або у рядки перенесення зберігатиметься?

Перенесення зберігатиметься так, як і копіює.

Я копіював текст саме в рядок, сподіваючись на те, що перенесення буде видалятися.

Ну ось помилковим було лише те, що без редагування поля відбувалося його перезбереження.

Як це можна зробити?
Може луше зробити щоб перенос відразу видалявся при копіюванні?

Як варіант – можу запропонувати доопрацювання в дію, яким копіюєте – щоб замінити перенесення термінів на порожнечу – це займе 1 годину.
13.04.2021, 17:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:

Тепер у рядок копіюватиме одразу без перенесення, або у рядки перенесення зберігатиметься?

Перенесення зберігатиметься так, як і копіює.

Я копіював текст саме в рядок, сподіваючись на те, що перенесення буде видалятися.

Ну ось помилковим було лише те, що без редагування поля відбувалося його перезбереження.

Як це можна зробити?
Може луше зробити щоб перенос відразу видалявся при копіюванні?

Як варіант – можу запропонувати доопрацювання в дію, яким копіюєте – щоб замінити перенесення термінів на порожнечу – це займе 1 годину.

Раніше Хоч якось спрацьовувало. Тепер ніяк. Адже в довідник у полі з типом рядок я перенесення не всуну.
А якщо поставити поле з типом "Текст", то дія "Заповнити додаткове поле процесу або клієнта на підставі довідника" не спрацьовує.
Виходить що ми дійшли ситуації що без доопрацювання ніяк.. ?
У такому разі вже краще доопрацювати інтеграцію, а не ліпити милиці.
13.04.2021, 17:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Виходить що ми дійшли ситуації що без доопрацювання ніяк.. ?

Ну якщо ж ви не зможете обійти цю ситуацію якоюсь із існуючих дій.
Так, на знижку я не можу відразу сказати, за допомогою якого із сотень дій це можна зробити. Ви, аналогічно мені, можете за ключовими словами пошукати дії, можливо, якесь і підійде.
13.04.2021, 17:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар