1b.app
Скопійоване посилання -

Не працює дія "Змінити бізнес-процес та етап залежно від значень полів"

У нашому боксі не працює дія "Змінити бізнес-процес і етап залежно від значень полів" з налаштуванням щодня. Не працює на етапі 518 БП.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

1 - або значення не рівні один одному
2 - або на етапі куди воно повинно перекинути стоїть якась заборона, яка не дозволяє перейти на цей етап
Для більш точної відповіді потрібне посилання на замовлення, де тестуєте
25.02.2021, 09:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Наприклад замовлення 43961
Якщо у дії прибрати галочку "Запускати дію щодня" і поставити галочку "Запускати під час редагування" і зберегти процес, етап зміниться.
25.02.2021, 09:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

і могли б підказати посилання на бокс?
25.02.2021, 09:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


https://crm-onebox.com/ru/support/business-processes/7239-dorabotka/#answer18457
можливо хтось почав вносити зміни в дію.
25.02.2021, 13:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Чому працює коли ви зберігаєте – тому що при збереженні ви самі починаєте дію зміни етапу і тоді ніяких заборон немає – а коли система сама робить, то заборони є.
Я б на етап у який воно перемикає вимкнув би дії
Так як перша дія завжди буде спрацьовувати так як ви призначаєте відповідальним директора при переході на етап, а друга просто порожня, але так як вони не потрібні я б прибрав)

і на етапі 518 я поміняв би місцями ці події
щоб заборона на перехід була останньою – якщо вручну перекладати воно і так не пустить, а якщо автоматично – можемо перешкодити.
Для тесту я б поставив налаштування, які я описав вище і вказав би спрацювання раз на хвилину, щоб перевірити
25.02.2021, 13:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Все зробив, як ви описали, поставив "Запускати дію раз на хвилину (замість переходу на етап)"
Але етап не змінюється!
25.02.2021, 13:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Також хочу сказати, що до оновлення системи все працювало справно з поточними налаштуваннями.
25.02.2021, 14:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ви уточните у чому справа?
26.02.2021, 10:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

я схиляюся до того, що поточний відповідальний за заявкою просто не має доступу для переходу на етап
Необхідно перевіряти за доступністю призначення відповідального певного співробітника, на коригування статусу заявки. Так як за налаштуваннями все правильно, я б зайшов від користувача який зараз відповідальний - змінив би дію спрацьовувати за збереженням і від імені відповідального натиснув - якщо перейде - помилка 100% в самій дії і потрібно залучати розробка, якщо не перейде - то ви побачите помилку через яку це не сталося
26.02.2021, 11:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Зробив – помилка заборонено перемикати етап по ролі.
26.02.2021, 11:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У нас зараз у системі дуже багато дій, які не спрацьовують або працюють некоректно! Вважаю, що потрібно звертатися до розробників.
Про інші дії я можу написати тут або створити нову тему!?
26.02.2021, 11:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Платов Євген писав/ла:
Зробив – помилка заборонено перемикати етап по ролі.

значить на етапі в який ви переходите стоїть заборона перемикання по ролі, а роль відповідального не збігається. Для вирішення питання або видайте роль відповідальному, або заберіть дію, що забороняє перехід

Платов Євген писав/ла:
Про інші дії я можу написати тут або створити нову тему!?

Нову, 1 питання = 1 завдання
26.02.2021, 12:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Справа в тому, що я відключив цю дію, а система все одно не пропускає.
26.02.2021, 12:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ви подивіться у чому справа?
26.02.2021, 16:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар