1b.app
Скопійоване посилання -

Додати в процес товари з вибраного складу у реальній кількості

Добрий день. Є необхідність у процесі додати товари, які є у наявності на вибраному складі. При цьому має бути можливість додати лише товари конкретної категорії чи бренду
Про дію Додати всі продукти зі складу в процес знаю, але так можу витягнути всі товари, а мені потрібно вибірково, наприклад однієї категорії
Якщо налаштувати блок інтерфейсу Пошук продуктів, щоб відображалися тільки товари з наявністю на складі та додати всі результати пошуку - але в такому випадку додається товар у кількості 1 шт, а потрібна реальна кількість зі складу
Може, є ще варіанти?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Давайте тут "Додати всі продукти зі складу в процес" зробимо вибір категорій. Це вас влаштує?
Можливо є ще якісь рішення, але я не пам'ятаю місць, крім кошика складу, де таке можна робити.
04.08.2022, 17:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

не піде, тому що вибір категорії має бути в процесі, тобто сьогодні мені потрібна категорія 1, а завтра 2, а може взагалі товари певного бренду, тому давайте оцінимо блок інтерфейсу пошук продукту, сюди додаткове налаштування , При додаванні товару в процес підтягувати кількість наявності на складі, вказаному тут (важливо що не вільного залишку, а повна наявність)
Додавати товар можемо так
процес https://crm.ohrana.ua/admin/customorder/inventarizatsiya-sklada/2942637/edit/
Чи можемо таке оцінити?
04.08.2022, 19:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

десь у цьому блоці є налаштування яка дозволяє вводити до продукту для додавання в замовлення відразу. Пошукайте
04.08.2022, 21:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

є налаштування, що додає все, що відфільтрували за пошуком, ось вона
А вона додасть товари в кількості 1 шт, а нам потрібно витягнути реальну кількість зі складу
05.08.2022, 09:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так, можна до неї прикрутити щоб додавало всі товари в к-ве, яке зараз є на вибраних складах (склади вибиратимете в налаштуваннях блоку). Вам потрібні тільки товари які ще не зарезервовані чи взагалі всі?
Займе 2г. Виставити рахунок?
05.08.2022, 14:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


так хун пао
OneBox production написав:
Так, можна до неї прикрутити щоб додавало всі товари в к-ве, яке зараз є на вибраних складах (склади вибиратимете в налаштуваннях блоку). Вам потрібні тільки товари які ще не зарезервовані чи взагалі всі?

потрібні саме всі (не лише вільний залишок). Щодо рахунку - погоджу та відпишу
05.08.2022, 17:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Прошу надіслати рахунок на ФОП Заглибоцький
ще раз ТЗ: до блоку Пошук продуктів додаємо нове налаштування "при додаванні продукту в процес - додавати в кількості наявності на вибраному складі" . Склад ми повинні вказати тут скрін 1 , спрацьовувати налаштування має при додаванні і через кошик, і через додавання всього що знайдено . Додаємо повну наявність позиції на вибраному складі (не тільки вільне)
Дякую
09.08.2022, 18:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Прохання надіслати рахунок на мій імейл
11.08.2022, 12:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

налаштування "При додаванні товарів кнопкою "Додати всі знайдені товари" додавати до продукту який знаходиться на складі" . На вашому прикладі додав тестові товари на замовлення. Спробуйте, будь ласка, ви в якійсь іншій ситуації. Налаштування після тесту прибрав, товари видалив.
16.08.2022, 22:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


так хун пао
OneBox production написав:
налаштування "При додаванні товарів кнопкою "Додати всі знайдені товари" додавати до продукту який знаходиться на складі" . На вашому прикладі додав тестові товари на замовлення. Спробуйте, будь ласка, ви в якійсь іншій ситуації. Налаштування після тесту прибрав, товари видалив.

Дякую. Збентежило, що в описі зазначено При додаванні товарів кнопкою "Додати всі знайдені товари" - я в ТЗ писала, що при додаванні двома способами через кошик, і через додати всі знайдені товари. І зараз при натисканні на кошик додається 1 шт, прохання поправити. Перевіряти можна на тестовому процесі https://crm.ohrana.ua/admin/customorder/inventarizatsiya-sklada/2942637/edit/
Також щодо складу. Ось у налаштуваннях поле назва складу, наявність якого додаємо. Ось це поле в процесі , але при додаванні товарів через кнопку Додати всі знайдені - додається наявність на всіх складах. На скрині видно , що додає, що потрібно . Прохання також виправити
18.08.2022, 09:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Шатохіна Ірина написав:
є налаштування, що додає все, що відфільтрували по пошуку, ось вона
А вона додасть товари в кількості 1 шт, а нам потрібно витягнути реальну кількість зі складу

ось ТЗ

так хун пао
OneBox production написав:
Так, можна до неї прикрутити щоб додавало всі товари в к-ве, яке зараз є на вибраних складах (склади вибиратимете в налаштуваннях блоку). Вам потрібні тільки товари які ще не зарезервовані чи взагалі всі?
Займе 2г. Виставити рахунок?

Ось його оцінка.
Ви знизу просите виставити рахунок і додаєте до тз рівно Х2 того, що потрібно зробити. В даному випадку те що я це не помітив чисто мій одвірок, перепрошую - наступного разу виправлюся і уважно читатиму ваше завдання і переоцінюватиму після кожного повідомлення. Виправлю протягом декількох днів.
18.08.2022, 14:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Як так? Ось моє початкове ТЗ, яке і на сьогодні не змінилося:

Шатохіна Ірина написав:
не піде, тому що вибір категорії має бути в процесі, тобто сьогодні мені потрібна категорія 1, а завтра 2, а може взагалі товари певного бренду, тому давайте оцінимо блок інтерфейсу пошук продукту, сюди додаткове налаштування , При додаванні товару в процес підтягувати кількість наявності на складі, вказаному тут (важливо що не вільного залишку, а повна наявність)
Додавати товар можемо так
процес https://crm.ohrana.ua/admin/customorder/inventarizatsiya-sklada/2942637/edit/
Чи можемо таке оцінити?

У відповідь на цей коментар Ви пишете, що таке налаштування вже є, і те, що Ви зараз називаєте ТЗ, я пишу у відповідь на Ваш комент, ось ця частина . Це просто відповідь на Ваше повідомлення
У результаті, коли прошу рахунок ще раз підводжу підсумкове ТЗ, щоб розуміти, що один одного вірно зрозуміли. Ось цей коментар

Шатохіна Ірина написав:
ще раз ТЗ: до блоку Пошук продуктів додаємо нове налаштування "при додаванні продукту в процес - додавати в кількості наявності на вибраному складі" . Склад ми повинні вказати тут скрін 1 , спрацьовувати настройка повинна при додаванні через кошик, і через додавання всього що знайдено . Додаємо повну наявність позиції на вибраному складі (не тільки вільне)
Дякую
18.08.2022, 14:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

та я ж говорю, повністю мій одвірок - неуважно читаю. Я все виправлю щоб працювало протягом пари днів
18.08.2022, 14:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


так хун пао
OneBox production написав:
та я ж говорю, повністю мій одвірок - неуважно читаю. Я все виправлю щоб працювало протягом пари днів

Дуже дякую, буду чекати
18.08.2022, 15:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня, вніс виправлення. Спробуйте, будь ласка, провести тести зараз
19.08.2022, 14:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


bu
OneBox production написав:
Доброго дня, вніс виправлення. Спробуйте, будь ласка, провести тести зараз

Добрий день. Потестила на процесі https://crm.ohrana.ua/admin/customorder/inventarizatsiya-sklada/2970635/edit/
На прикладі пошук камера-реєстратор і результат , при додаванні перший товар додався в кількості 15 шт, як і потрібно, а інші товари в кількості 1 шт - . Хоча на складі їх немає, тобто вони не повинні додаватися
Процес тестовий, можна на ньому перевіряти. прохання і це виправити, а в іншому все добре. Дякую
25.08.2022, 18:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

При додаванні товару з кв-вом 0 бокс автоматично замінює кількість товару на 1 шт. Якщо у вашому випадку цього робити не потрібно зовсім, це можна зробити у вигляді окремого налаштування. Займе 1год
30.08.2022, 22:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


bu
OneBox production написав:
При додаванні товару з кв-вом 0 бокс автоматично замінює кількість товару на 1 шт. Якщо у вашому випадку цього робити не потрібно зовсім, це можна зробити у вигляді окремого налаштування. Займе 1год

я розумію, що спочатку оцінка виявилася не коректною через загальне непорозуміння, але завдання, яке ми вирішували, було далеко не пріоритетним і пішли ми на доопрацювання тільки через оцінку в 2 години. Зараз мені нема чим аргументувати чому оцінка стала вищою, і відповідно мені її не підтверджують. Враховуючи, що спочатку в ТЗ було вказано, що товар повинен додаватися в кількості вказаній на обраному складі ( складі вказаному в додатковому полі) і я не могла зрозуміти і врахувати, що товар буде додаватися в кількості 1, прошу Вас піти ще на одну поступку і доопрацювати цю частину також. Дякую
07.09.2022, 16:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Прив'язався до галочки, яку доопрацювали. Якщо на складі товару немає – товар на замовлення не додасть. Пробуйте.
16.09.2022, 16:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


bu
OneBox production написав:
Прив'язався до галочки, яку доопрацювали. Якщо на складі товару немає – товар на замовлення не додасть. Пробуйте.

дякую, за те що взяли в роботу. Відпишусь за результатом
16.09.2022, 16:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Дякую величезне, працює чудово.
19.09.2022, 16:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар