1b.app
Скопійоване посилання -

Оцінити доопрацювання дії "Заповнити додаткове поле на підставі додаткових полів даних довідника"

- необхідно отримати масив даних із довідника та обробити його перед записом у полі процесу. У процесі у мене буде 2 поля з типом дата, я там вкажу від і до якої дати мені потрібно отримати записи, дія повинна отримати всі ці записи та провести над ними обчислення.
Наприклад, у довіднику маємо 10 записів, і по двох із полів потрібно порахувати середнє значення за вказані дати та записати його в процес
У довіднику кожного запису є поле Дата з відповідним типом.
У дії потрібно зробити можливість вибирати поля, якими фільтрувати записи - це вже є але потрібно внести коригування.
- Потрібна можливість порівнювати додаткове поле процесу з полем довідника в залежності від типу даних, якщо дата, то потрібна можливість вибрати поле від і до , якщо число, то теж від і до, все інше на кшталт тексту відбирає. Але важливо, щоб можна було отримувати запис і за точним збігом, як це працює зараз.
- Далі потрібно додати інпут для введення формули
У формулах потріб
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


- Потрібна можливість порівнювати додаткове поле процесу з полем довідника в залежності від типу даних, якщо дата, то необхідна можливість вибрати поле від і до , якщо число, то теж від і до, все інше начебто по тексту відбирає. Але важливо, щоб можна було отримувати запис і за точним збігом, як це працює зараз.

а що заважає додати 2 умови "Більше" та "Менше" по тому самому полю довідника, але щодо 2х полів процесу?

- Далі потрібно додати інпут для введення формули
У формулах потрібно мати можливість обробляти числові значення, а саме зробити математичну операцію над полями довідника (просто підсумовуємо зазначені у формулі поля довідника і операція проводиться над сумою) і після неї записати результат у додатковому полі процесу.
Наприклад:
[field_110]+[field_111]/2
де [field_XXX] – Середнє значення суми записів поля довідника з id = ХХХ
Це у нас вийде середнє значення з двох полів

Якось це дивно в змінній використовувати ID довідника, коли у тебе отримання даних з 1-го довідника.
Може тобі потрібні змінні щодо середніх значень того чи іншого поля за кількома записами? (field_average_XXX, де ХХХ – ключ або назва поля) ?
07.12.2021, 15:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
а що заважає додати 2 умови "Більше" та "Менше" по тому самому полю довідника, але щодо 2х полів процесу?

лол, не додумався.
Якщо так спрацює, то підіб'є

Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Може тобі потрібні змінні щодо середніх значень того чи іншого поля за кількома записами? (field_average_XXX, де ХХХ – ключ або назва поля) ?

ну так, я мав на увазі ID поля довідника, а не ID довідника
07.12.2021, 15:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій OneBox CORP Integrator написав:
лол, не додумався.
Якщо так спрацює, то підіб'є

Спробуй)

Суханицький Андрій OneBox CORP Integrator написав:
ну так, я мав на увазі ID поля довідника, а не ID довідника

Доопрацювання поля для введення формули, а також логіки отримання значень полів (у тому числі і середніх, якщо записів кілька) і прорахунку формули для запису і в полі - я б оцінив години в 3
08.12.2021, 16:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Спробуй)

поки не вийде, бо немає функціонала записати значення в полі за декількома записами або подивитися масив даних, що ця дія обробляє(
просто прикинь по годинах скільки потрібно, щоб це зробити, якщо не спрацює
08.12.2021, 17:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій OneBox CORP Integrator написав:
просто прикинь по годинах скільки потрібно, щоб це зробити, якщо не спрацює

є можливість вказати кілька полів + умови порівняння = значить вийти)
09.12.2021, 14:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
окей Дякую
10.12.2021, 11:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар