1b.app
Скопійоване посилання -

Подвійний клік на кнопку від користувача.

Добрий день,
У нас в бізнесі процесі замовлення клієнта, використовується підтвердження через Viber.
Клієнт отримує посилання, переходить на замовлення та бачить дві кнопки:
Підтвердити (зелена) та Передзвонити мені (червона).
На жаль, останнім часом з'явилися випадки подвійного підтвердження, що ламає бізнес процес. Незважаючи на добалений стоп кран, у вигляді чекбоксу, було підтверджено, що такі випадки все ще трапляються.
Приклад процесу:
https://oskarstore.crm-onebox.com/admin/customorder/order/6266/edit/
Запропонуйте будь ласка рішення, щоб уникнути такої ситуації.
Я так розумію, нам потрібна дія, яка забороняє перехід на етап процесу, якщо процес був або в даний момент знаходиться на етапі в який ми намагаємося перейти.
Опис у Word додаю.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Також я не розумію, чому не працює стопкран, який перевірять, що процес вже був підтверджений.
20.11.2021, 10:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Новосильний Віктор писав/ла:
Клієнт отримує посилання, переходить на замовлення та бачить дві кнопки:
Підтвердити (зелена) та Передзвонити мені (червона).

уточніть будь ласка приклад посилання, за яким переходить користувач і змінює статус замовлення
22.11.2021, 16:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Користувач потрапляє до кабінету користувача Onebox за допомогою посилання з повідомлення Viber.
Шаблон: https://oskarstore.crm-onebox.com/client/order/[ordernumber]/?auth_login=[login]...
І там уже бачить дві можливі вищеописані дії (дві кнопки перекладу процесу на етапи Підтверджую або Передзвоніть мені), я на вихідних розмірковував над цією проблемою, і як ще одне можливе рішення, disable кнопки на фронті, після події натискання.
Якщо треба Ви можете створити накладкою замовлення зі своїм номером, головне не підтверджуйте його, а то відправимо) Повідомте номер замовлення, і я переведу його до тестового.
https://allo.ua/ru/partner_tov-oskar-stor/
22.11.2021, 16:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Новосильний Віктор писав/ла:
І там уже бачить дві можливі вищеописані дії (дві кнопки перекладу процесу на етапи Підтверджую або Передзвоніть мені), я на вихідних розмірковував над цією проблемою, і як ще одне можливе рішення, disable кнопки на фронті, після події натискання.

Як варіант може доопрацювати, щоб при натисканні на кнопку зміни статусу - вона блокувалася (щоб на неї не змогли натиснути повторно і відправити форму повторно). Це підійде?
22.11.2021, 16:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Було б чудово. Я думаю, це концептуально вирішить проблему, без зміни процесу.
22.11.2021, 17:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Новосильний Віктор писав/ла:
Було б чудово. Я думаю, це концептуально вирішить проблему, без зміни процесу.

Вніс зміни, поспостерігайте, чи буде повторюватися. Якщо повторитись – бажано отримати посилання на такий процес у ЛК, де можна самостійно це повторити.
23.11.2021, 15:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар