1b.app
Скопійоване посилання -

OS - як перервати процес розсилки

Підкажіть пліз, хто як налаштував у себе реакцію бізнес-процесу при відмові клієнта від розсилки.
Як у мене зараз:
Галочка при відмові картки клієнта знімається.
А процес із розсилки не переривається.
Яку дію чи кілька дій застосовуєте ви, щоб перервати процес із ланцюжком листів, коли знімається галочка у картці контакту?
Оригінальне питання доступне на версії: ru Вячеслав Легеза

Відповіді:

При переході на наступний етап розсилки першим ставимо дію "Змінити бізнес-процес та етап залежно від значень полів" (у нас взагалі на кожному етапі стоїть). І, якщо, наприклад поле "Підписано на розсилку" не дорівнює "Так" або "Ні", то переходимо в статус "Скасування". У дії також потрібно встановити галку "Не запускати наступні дії на цьому етапі, якщо ця дія перевів процес у статус". Процес розсилки цього клієнта переривається.
04.11.2021, 22:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Торбін Олена написав:
При переході на наступний етап розсилки першим ставимо дію "Змінити бізнес-процес та етап залежно від значень полів" (у нас взагалі на кожному етапі стоїть). І, якщо, наприклад поле "Підписано на розсилку" не дорівнює "Так" або "Ні", то переходимо в статус "Скасування". У дії також потрібно встановити галку "Не запускати наступні дії на цьому етапі, якщо ця дія перевів процес у статус". Процес розсилки цього клієнта переривається.

Олена, Ок
це гарне рішення
Але ми маємо системне поле картки контактів.
І в ньому стоїть галочка.
Ніби 1 еквівалентно Так, а 0 еквівалентно Ні
потрібно виходити додати доп.поле процесу і в нього копіювати це значення, щоб дію використовувати
Так?
04.11.2021, 23:04
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Наскільки я пам'ятаю галочка це – Так. Спробуйте поставити "не однаково Так".
04.11.2021, 23:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Торбін Олена написав:
Наскільки я пам'ятаю галочка це – Так. Спробуйте поставити "не однаково Так".

Супер
спробую та обов'язково сюди напишу, як вийшло
05.11.2021, 09:31
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар