1b.app
Скопійоване посилання -

У меню виділяти бізнес процеси за якими є нові завдання (стартовий статус або вказаний)

У меню виділяти Бізнес процеси та групи з яких є нові завдання (стартовий статус або вказаний)
Як варіант бачу зробити так:
1. Показувати якщо в групі є бізнес процеси у вказаних у налаштуванні статусах + налаштування щоб вказувати бізнес процес і статус які вважати.
2. Або ж зробити без налаштування бп - статус, а рахувати за стартовим статусом. (у налаштуваннях групи бп просто включати для яких бп працює)
Прорахуйте обидва варіанти
Якщо групі багато бп то вважати кожному бізнес процесу окремо, а групи сумувати
Чи можна таке зробити і скільки годин?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

У налаштуванні лівого меню, ви можете задати свій пункт з фільтрацією, що вас цікавить. Поряд з назвою пункту, буде виводиться так само кількість підходящих під дану фільтрацію процесів
29.09.2021, 14:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Марія
OneBox production
Співробітник писав/ла:
У налаштуванні лівого меню, ви можете задати свій пункт з фільтрацією, що вас цікавить. Поряд з назвою пункту, буде виводиться так само кількість підходящих під дану фільтрацію процесів


Так, але відкриває процеси вже за встановленим фільтром.
Наприклад, якщо я ставлю стартовий етап то щоб подивитися всі завдання або в інших статусах мені завжди потрібно буде змінювати фільтр.
Або виводити два пункти у меню. Не дуже зручно.
Я хочу, щоб показувала кількість, але сторінка відкривалася стандартно.
29.09.2021, 14:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо вам підходить даний варіант, можна додати налаштування щоб сторінку відкривати без урахування фільтрації за статусом, тільки фільтрувало по бізнес-процесу
Тоді кількість процесів буде відображатися з урахуванням зазначених статусів, а при переході за посиланням буде фільтрація без урахування статусу
29.09.2021, 16:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Марія
OneBox production
Співробітник писав/ла:
Якщо вам підходить даний варіант, можна додати налаштування щоб сторінку відкривати без урахування фільтрації за статусом, тільки фільтрувало по бізнес-процесу
Тоді кількість процесів буде відображатися з урахуванням зазначених статусів, а при переході за посиланням буде фільтрація без урахування статусу

Якщо я зроблю групу в такий спосіб, то поки я не розгорну її щось нічого не показує.
29.09.2021, 16:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дані пункти є незалежними і до верхнього пункту значення не записуються. Ви можете створити батьківський пункт меню з фільтрацією, і тоді там буде виводиться необхідне вам число
29.09.2021, 17:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Марія
OneBox production
Співробітник писав/ла:
Дані пункти є незалежними і до верхнього пункту значення не записуються. Ви можете створити батьківський пункт меню з фільтрацією, і тоді там буде виводиться необхідне вам число

Так, але ж я не можу там вибрати кілька БП або групу.
Тому те що я описав продати не вийде
29.09.2021, 20:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, прорахуйте ціну на наступне:
1. додати налаштування щоб сторінку відкривати без урахування фільтрації за статусом, тільки фільтрувало по бізнес-процесу
2. Якщо можна, то взагалі зробити щоб посилання за якою відкривати можна було ставити будь-яку .
3. Для батьківського пункту меню зробити що б підсумовувало по підпунктам, або що можна було у фільтрі вибирати кілька бізнес-процесів і по них підсумовувало, а посилання відкривало по бізнес-процесам або що б посилання по якій відкривати можна було ставити будь-яке .
30.09.2021, 10:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар