1b.app
Скопійоване посилання -

почав тупити срм, всі завдання довго відкриваються, зберігаються

З 01.09.2021 почав моторошно тупити срм у всіх браузерах на виндовс і моб телефонах, довго відкриваються, зберігаються всі завдання від 7ми секунд, як з Центру комунікацій, так і з Мої процеси або перехід за посиланням завдання. До цієї проблеми робота із завданнями була нормальною взаємодію із завданнями в середньому займало близько 1-2 секунди (наприклад натиснув на завдання і вона вже відкрилася, зараз натискаємо на завдання і воно думає від 7ми секунд і потім тільки відкриває). Жодних змін не було у файлах системи, файлах конфігурацій. Весь решта функціоналу СРМ працює нормально, за 1-2 секунду заходить в налаштування, в карти клієнтів, і будь-які інші кнопки, менюшки, підменюшки, сам центр повідомлень так само швидко відкривається, а ось коли натискаємо на будь-яке завдання то СРМ починає думати від 7ми секунд на відкриття, інші кнопки та на збереження завдання.
Як нам написали "проблеми з боку боксу немає, це пов'язано з проблемами в налаштуваннях сервера. наш сисадмін м
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

добрий день
ми зробили аналіз вашого сервера і знайшли причину чому тупить, банально там виправити насправді 10 хвилин. Якщо у вас є системний адміністратор то чому тупити початок зараз ви поставите йому питання після того, як ми озвучимо причину. Так ось фахівець вимагає 1ч від вас за те, що витратив стільки часу на пошуки причини на ВАШОМУ сервері, за який відповідаєте саме ВИ - це цілком адекватно я вважаю. Якби проблема була пов'язана з продуктом ніхто не вимагав би від вас грошей, а так само вашим людям, які обслуговують сервер, не заважало б хоча б спробувати знайти причину.
02.09.2021, 18:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

в цьому вся і проблема, якби Ви були більш "дружні" до своїх клієнтів, то питань не було б, а ви за роботу в 10 хвилин берете за роботу за 1 годину, тобто націнка в 6 разів, я думаю що клієнт був би не проти заплатити за роботу на 10 хвилин як за 20, але за всі 60 вже якось занадто, зате Ви так не вважаєте, ось вся проблема.

Устименко Ігор
OneBox production
Адміністратор
OneBox CTO написав:
добрий день
ми зробили аналіз вашого сервера і знайшли причину чому тупить, банально там виправити насправді 10 хвилин. Якщо у вас є системний адміністратор то чому тупити початок зараз ви поставите йому питання після того, як ми озвучимо причину. Так ось фахівець вимагає 1ч від вас за те, що витратив стільки часу на пошуки причини на ВАШОМУ сервері, за який відповідаєте саме ВИ - це цілком адекватно я вважаю. Якби проблема була пов'язана з продуктом ніхто не вимагав би від вас грошей, а так само вашим людям, які обслуговують сервер, не заважало б хоча б спробувати знайти причину.
02.09.2021, 21:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Базякін Андрій Геннадійович писав/ла:
Ви так не вважаєте, ось вся проблема.

Мені не зовсім зрозуміло у чому суть вашої притензії?
У вас з'явилися незручності в роботі, ви звернулися із запитанням до нас, ми провели перевірку та з'ясували, що проблема не в нашому продукті.
Для вирішення цього питання ми запропонували Вам свої послуги.
Якщо Ви вважаєте, що у нас вартість необґрунтовано завищена, найміть сторонніх спеціалістів, які Вам нададуть послугу дешевше.
Ви можете купити послугу будь-де.
02.09.2021, 23:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Хлопці, будь ласка, пишіть по темі, а те, що Ви хочете довести, про які претензії кажете - я не можу зрозуміти. За фактом від Ваших повідомлень, на жаль корисності та інформації 0. "форум є публічним та безкоштовним майданчиком для спілкування користувачів та партнерів OneBox" - не можете допомогти або відповісти за фактом проблеми, то навіщо пишіть?
А саме питання залишається актуальним, хто за фактом розуміється на питанні і може допомогти і/або підказати куди дивитися.
03.09.2021, 02:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ближче до проблеми, знайшли аномальну затримку у відповіді, думаю через це проблема, але поки що без вирішення.
03.09.2021, 03:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Базякін Андрій Геннадійович писав/ла:
в цьому вся і проблема, якби Ви були більш "дружні" до своїх клієнтів, то питань не було б, а ви за роботу в 10 хвилин берете за роботу за 1 годину, тобто націнка в 6 разів, я думаю що клієнт був би не проти заплатити за роботу на 10 хвилин як за 20, але за всі 60 вже якось занадто, зате Ви так не вважаєте, ось вся проблема.

ми стороння компанія не розумію як ми могли бути раніше доброзичливими. Ви мабуть не почули мене, я вам написав, що людина витратила на пошуки 1ч, а виправляти це 10 хвилин. Про яку націнку мова?
03.09.2021, 12:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Тема закрита, правильних відповідей та повідомлень щодо вирішення проблеми тут немає. Проблема вирішена за допомогою сторонньої доброзичливої для клієнтів компанією швидше та практично задарма.
06.09.2021, 17:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Ну Ви і кадри, лицеміри, і жуки ще ті... Мало того, що Ваша система систематично бомбить мене спамом на робочий мейл "Позначте правильну відповідь почав тупити срм, всі завдання довго відкриваються, зберігаються" і відписатися від Вашого спаму ніяк не можна, а вірних відповідей немає, так Ви ще заблокували мою робочу облік з якою і була створена тема, увійти в неї я тупо не можу (ні не пише помилка входу, не правильний пароль і т д, а просто при спробі входу нічого не відбувається). Я все зрозумів, які Ви є.
Так ось, знайте хто створює теми і т д, якщо Ви не сподобаєтеся OneBox і її співробітникам то з Вами надійдуть рівним рахунком як в РФ - Вас просто заблокують, обмежать у доступі і т д і нічого не дадуть Вам.
PS Як тільки я починаю думати що Ви OneBox не можете бути гірше так Ви всіма силами показуєте мені що і це не межа, вже навіть не чекатиму коли чергова планка нижче плінтуса впаде ще нижче за Вашим відношенням та поведінкою до ВАШИХ клієнтів.
Нижче там де галку потрібно поставити Вам слід писати так: "Я підтверджую, що відповідаю публічно і відкрито, моя відповідь буде видно всім користувачам сайту, а в моїй відповіді немає конфіденційних даних, і що мій коментар не може бути мною видалений, і мій обліковий запис може бути заблокований співробітниками OneBox в тиху"
Закрийте тему (або вже видаліть на Ваш вибір мені вже байдуже) щоб мені не писала Ваша система листів, раз у мене такої можливості вже немає через Вас! "Позначте правильну відповідь почав тупити срм, всі завдання довго відкриваються, зберігаються" і ще позбавте мене від Вашого другого спаму "digest@crm-onebox.com" від якого так само не можна відписатися!
13.09.2021, 14:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Андрій писав/ла:
Ну Ви і кадри, лицеміри, і жуки ще ті... Мало того, що Ваша система систематично бомбить мене спамом на робочий мейл "Позначте правильну відповідь почав тупити срм, всі завдання довго відкриваються, зберігаються" і відписатися від Вашого спаму ніяк не можна, а вірних відповідей немає, так Ви ще заблокували мою робочу облік з якою і була створена тема, увійти в неї я тупо не можу (ні не пише помилка входу, не правильний пароль і т д, а просто при спробі входу нічого не відбувається). Я все зрозумів, які Ви є.
Так ось, знайте хто створює теми і т д, якщо Ви не сподобаєтеся OneBox і її співробітникам то з Вами надійдуть рівним рахунком як в РФ - Вас просто заблокують, обмежать у доступі і т д і нічого не дадуть Вам.

Вас ніхто не блокував, це повна брехня
14.09.2021, 11:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production
Адміністратор
OneBox CTO написав:

Андрій писав/ла:
Ну Ви і кадри, лицеміри, і жуки ще ті... Мало того, що Ваша система систематично бомбить мене спамом на робочий мейл "Позначте правильну відповідь почав тупити срм, всі завдання довго відкриваються, зберігаються" і відписатися від Вашого спаму ніяк не можна, а вірних відповідей немає, так Ви ще заблокували мою робочу облік з якою і була створена тема, увійти в неї я тупо не можу (ні не пише помилка входу, не правильний пароль і т д, а просто при спробі входу нічого не відбувається). Я все зрозумів, які Ви є.
Так ось, знайте хто створює теми і т д, якщо Ви не сподобаєтеся OneBox і її співробітникам то з Вами надійдуть рівним рахунком як в РФ - Вас просто заблокують, обмежать у доступі і т д і нічого не дадуть Вам.

Вас ніхто не блокував, це повна брехня

Ну та звичайно, коли пробував увійти нічого не вдалося, пароль скидав багато разів, на інший акк без проблем зайшло і зі старим паролем і після відновлення. Те, що Ви особисто не блокували не означає, що ніхто з Ваших колег цього не зробив. Не треба з мене робити параноїка, я знаю, коли заходить, а коли не заходить і пише якісь помилки при вході чи дії. Всі логи за системою у Вас є, там уже й дивіться хтось блокував чи ні. Як зрозумів щось із доказів "Вас ніхто не блокував" тільки Ваші слова без логів системи...
Хоч розблокували і я нарешті можу закрити цю тему з відповідями на тему.
16.09.2021, 12:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Базякін Андрій Геннадійович писав/ла:
Ну та звичайно, коли пробував увійти нічого не вдалося, пароль скидав багато разів, на інший акк без проблем зайшло і зі старим паролем і після відновлення. Те, що Ви особисто не блокували не означає, що ніхто з Ваших колег цього не зробив. Не треба з мене робити параноїка, я знаю, коли заходить, а коли не заходить і пише якісь помилки при вході чи дії. Всі логи за системою у Вас є, там уже й дивіться хтось блокував чи ні. Як зрозумів щось із доказів "Вас ніхто не блокував" тільки Ваші слова без логів системи...
Хоч розблокували і я нарешті можу закрити цю тему з відповідями на тему.

мені здається параною у вас
тому що перш ніж писати я особисто перевіряв і ніхто нікого не блокував
та й заблокувати авторизацію не можуть апріорі максимум що є по функціоналу блокування це питання на форумі
так що я дуже сумніваюся у достовірності ваших висловлювань
16.09.2021, 21:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар