1b.app
Скопійоване посилання -

OS - Сортувати груп та БП

https://crm-onebox.com/ru/support/business-processes/898-rabota-s-biznes-protses...
Обіцяли ще дуже давно (зробіть хоча б пункт 1) – сортування груп та бізнес-процесів не за назвою, а за бажанням користувача. Коли ця зручність буде додано? Два роки минуло (((
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Про яке сортування йдеться?
Якщо про список типів БП https://ergo.crm-onebox.com/app/workflow/ - не думаю, що це буде хтось робити за наявності пошуку.
27.08.2021, 12:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Про яке сортування йдеться?
Якщо про список типів БП https://ergo.crm-onebox.com/app/workflow/ - не думаю, що це буде хтось робити за наявності пошуку.

Так, я про список типів БП.
1. Штука в тому, що пошук спрощує та скорочує час роботи з процесами. Але при цьому було б набагато простіше: згортати групи, сортувати їх прямо на сторінці процесів, мати можливість прямо у списку переміщати бп з однієї групи до іншої, відновлювати окремі процеси прямо зі сторінки процесів.
2. Щодо сортування: Це сортування працює, наскільки я знаю у всій системі однаково, і при створенні нових процесів з будь-яких сторінок. У списку та групах типів процесів логічно вибудувати процеси за "наростанням" важливості, а не за алфавітом як зараз (тобто дати можливість користувачеві сортувати процеси).
Наприклад, у мене група процесів:
Група "Запити та замовлення"
І в ній процеси:
- Запити
- Замовлення
І нам важливіше, щоб першим у списку був саме 'Запити', але він виходить у сортуванні виходить другим. А якщо у групі процесів більше, то тоді доводиться числа чи літери додавати перед назвою, а це виглядає так, наче я працюю в системі 90-х років.
27.08.2021, 21:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
не думаю, що це" буде хтось робити за наявності пошуку

Як думаєте, чому в назвах вказані числа? (Див картинку)
Я говорю про ручне сортування в цьому списку.
27.08.2021, 21:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

А що якщо додати в налаштування бізнес процесу галочку, щоб організувати послідовність, що настроюється
Найпростіше рішення завдання - додати числове поле в налаштування процесу, за яким сортуватиметься
Тобто це подібність до того, як зроблено в налаштуваннях етапів, де за умовчанням сортується за назвою, а коли заповнене поле, то сортування відбувається за ним.
Так стане набагато зручніше працювати і дозволить відмовитися від милиць із назвами.
робите у OS?
Сколтьо пцінюєте Вашу роботу
29.08.2021, 10:30
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru

не бачу цінності жодної!
є пошук швидкий він допомагає відразу знайти
31.08.2021, 16:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production
Адміністратор
OneBox CTO написав:
не бачу цінності жодної!
є пошук швидкий він допомагає відразу знайти

причому тут пошуку. користувачам потрібне сортування процесів, на кшталт сортування етапів.
31.08.2021, 19:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Коментар доступний мовою ru і ще не перекладений на поточну мову.
31.08.2021, 19:13

потрібне зручне сортування. наприклад при створенні мені важливо, щоб певний процес йшов першим.
31.08.2021, 19:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

переробляти по всій системі облік сортування займе 4ч
безкоштовні допили закінчилися 31.08.2021 - про це чітко було зазначено в темі безкоштовних доопрацювань OS.
тепер ми можемо взяти тільки покращення по 1-2ч і тільки для хмари і тільки те, що вважаємо корисним
01.09.2021, 01:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production
Адміністратор
OneBox CTO написав:
переробляти по всій системі облік сортування займе 4ч
безкоштовні допили закінчилися 31.08.2021 - про це чітко було зазначено в темі безкоштовних доопрацювань OS.
тепер ми можемо взяти тільки покращення по 1-2ч і тільки для хмари і тільки те, що вважаємо корисним

зараз всі системи намагаються робити максимально зручними для користувача, щоб працювати можна було швидко та легко. як ви вважаєте у 2021 році це нормально, щоб користувач писав назви БП з числами перед ними (типу 01.02. Назва), саме для того, щоб було правильне сортування БП у групах?
Не йдеться про допили, нам потрібна спочатку зручна і продумана система. Допили це означає, що система не продумана і знаходиться в стані beta, якщо користувач починає якісь милиці винаходити, щоб Зручно працювати в системі.
01.09.2021, 10:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло
Клієнт
Ergo написав:

Устименко Ігор
OneBox production
Адміністратор
OneBox CTO написав:
переробляти по всій системі облік сортування займе 4ч
безкоштовні допили закінчилися 31.08.2021 - про це чітко було зазначено в темі безкоштовних доопрацювань OS.
тепер ми можемо взяти тільки покращення по 1-2ч і тільки для хмари і тільки те, що вважаємо корисним

зараз всі системи намагаються робити максимально зручними для користувача, щоб працювати можна було швидко та легко. як ви вважаєте у 2021 році це нормально, щоб користувач писав назви БП з числами перед ними (типу 01.02. Назва), саме для того, щоб було правильне сортування БП у групах?
Не йдеться про допили, нам потрібна спочатку зручна і продумана система. Допили це означає, що система не продумана і знаходиться в стані beta, якщо користувач починає якісь милиці винаходити, щоб Зручно працювати в системі.

а я вважаю даний момент продуманий
і крім вас і Легези ніхто такою нісенітницею не займається і ніхто не просив цього, тому це суто ваша хотівка.
Якщо ви думаєте що зараз напишіть у чаті Легези щоб тут голосували і ставили плюси "зробіть" - то це не спрацює
03.09.2021, 16:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production
Адміністратор
OneBox CTO написав:
Якщо ви думаєте що зараз напишіть у чаті Легези щоб тут голосували і ставили плюси "зробіть" - то це не спрацює

це ви так думаєте)) а я там просто запитав, якщо у когось є подібна проблема.
насправді не багато користувачів замислюються над тим, чи зручно їм працювати і що можна поліпшити. вони просто намагаються зробити щось із тим, що вже є. за них ви повинні думати по ідеї, але ви чимось іншим зайняті))

Устименко Ігор
OneBox production
Адміністратор
OneBox CTO написав:
а я вважаю даний момент продуманий
і крім вас і Легези ніхто такою нісенітницею не займається і ніхто не просив цього, тому це суто ваша хотівка.

все одно цю "дурницю" реалізуєте, рано чи пізно, я в цьому впевнений))) ван бокс у певному сенсі "обмежений" думками подібної до цієї, тому він такий який є. у світі вже давно існують стандарти, яких дотримуються для спрощення та зручності, нічого не потрібно винаходити. це стосується суто UX/UI. ну а там вже вам вирішувати, куди і як розвиватися, тут ми всі від ваших рішень залежимо. так що вся надія на вас!
03.09.2021, 16:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

закрию топік. не вирішується поки це складне завдання ))
03.09.2021, 16:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло
Клієнт
Ergo написав:
закрию топік. не вирішується поки це складне завдання ))

буде цього тижня
09.09.2021, 14:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

додали
оновитися у понеділок
10.09.2021, 10:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production
Адміністратор
OneBox CTO написав:
додали
оновитися у понеділок

Цікаво, як реалізовано рішення. Чекаємо на понеділок.
10.09.2021, 10:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар