1b.app
Скопійоване посилання -
Є питання щодо цієї змінної.
Чи може вона рахувати нумерацію, але в рамках батьківського процесу.
Тобто. надавати нумерацію підпроцесам.
Наприклад, додали 5 підпроцесів. Потім видалили 2. Додали ще 3 нових.
Потрібно додати ще один підпроцес. У результаті новий попдпроцес, який додамо буде з номером 7.
Так реально?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Доброго дня, саме вона, якщо про це не написано, не може так робити, але зробити окремий рахунок саме для дочірніх процесів якогось батьківського можна. Така змінна займе години 2. Якщо потрібно виставити рахунок, вкажіть будь-ласка дію, яку використовуєте, щоб туди точно додали змінну. Дякую.
18.08.2021, 11:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production написав:
Доброго дня, саме вона, якщо про це не написано, не може так робити, але зробити окремий рахунок саме для дочірніх процесів якогось батьківського можна. Така змінна займе години 2. Якщо потрібно виставити рахунок, вкажіть будь-ласка дію, яку використовуєте, щоб туди точно додали змінну. Дякую.

дякую, на даний момент (найближчі пів року) платні доопрацювання взагалі не цікавлять.
18.08.2021, 11:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Безкоштовних наскільки я розумію у вас не буде
18.08.2021, 11:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production написав:
Безкоштовних наскільки я розумію у вас не буде

причину озвучте за фактом? я навіть не розумію про що мова.
18.08.2021, 11:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

https://crm-onebox.com/ua/support/onebox-official-news/9231-snyati-vse-ograniche... наскільки мені повідомили це стосується пункту 8 у цій темі.
18.08.2021, 11:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production написав:
https://crm-onebox.com/ua/support/onebox-official-news/9231-snyati-vse-ograniche... наскільки мені повідомили це стосується пункту 8 у цій темі.

Відкрийте гілку, де публічно буде показано, хто 'забанен' і за що. А то незрозуміло, що ви там придумали.
18.08.2021, 12:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

як написано у пості є 3 особи. Вам тут публічно сказали, що ви - один з них. Тобто. вас повідомили. Робити щось окремо для кількох людей, сумнівне вкладення людиногодин
18.08.2021, 12:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production написав:
як написано у пості є 3 особи. Вам тут публічно сказали, що ви - один з них. Тобто. вас повідомили. Робити щось окремо для кількох людей, сумнівне вкладення людиногодин

Я просто попросив вас озвучити, що саме стало причиною відмови. Мені цікаво знати і, напевно, я можу це дізнатися?
18.08.2021, 12:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень! - цю ситуацію взяли на виправлення
18.08.2021, 12:57
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло писав/ла:

.
OneBox production написав:
як написано у пості є 3 особи. Вам тут публічно сказали, що ви - один з них. Тобто. вас повідомили. Робити щось окремо для кількох людей, сумнівне вкладення людиногодин

Я просто попросив вас озвучити, що саме стало причиною відмови. Мені цікаво знати і, напевно, я можу це дізнатися?

причиною відмови стали "висловлювання" в деякому чаті і в мережі щодо системи - Дмитро посилається на топік правильно
18.08.2021, 12:58
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чижик Олександр Сергійович
OneBox production написав:
Добридень! - цю ситуацію взяли на виправлення

Добрий день,
Що стосується чого саме?
18.08.2021, 12:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


причиною відмови стали "висловлювання" в деякому чаті і в мережі щодо системи - Дмитро посилається на топік правильно

Дякую що відповіли.
Найголовніше, що всі висловлювання щодо мого досвіду роботи в Боксі абсолютно не безпідставні і за кожне слово, на той момент часу, коли я його писав, я відповідаю і не відмовлюся від них.
Сподіваюся тільки, що Бокс направить сили на розвиток системи (що перекриє "будь-які висловлювання"), а не на боротьбу з "якимось вітром"...))
18.08.2021, 13:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар