1b.app
Скопійоване посилання -

Створення нової дії "Заборонити редагувати поля процесу, крім працівників вибраних ролей"

Відповіді:

Добрий день. Вам потрібно забороняти редагувати якісь конкретні поля чи взагалі все?
17.08.2021, 09:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

В універсальному блоці є налаштування "Умови блокування полів для ролей", можливо ви можете просто заборонити редагування полів для якихось ролей на етапі.
17.08.2021, 09:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production написав:
Добрий день. Вам потрібно забороняти редагувати якісь конкретні поля чи взагалі все?

Добридень!
Так, якісь конкретні поля для конкретної ролі.
17.08.2021, 10:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production написав:
В універсальному блоці є налаштування "Умови блокування полів для ролей", можливо ви можете просто заборонити редагування полів для якихось ролей на етапі.

Цей функціонал бачив я, але він не зручний. Бо якщо десь зберегти налаштування для ВСІХ етапів - тоді всі налаштування для ОДНОГО етапу збиваються.
17.08.2021, 11:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Займе години 3 така дія, реагуватиме на зміну базових полів. Список полів, які вам необхідні на 100%, залиште тут. Виставляти рахунок?
17.08.2021, 11:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production написав:
Займе години 3 така дія, реагуватиме на зміну базових полів. Список полів, які вам необхідні на 100%, залиште тут. Виставляти рахунок?

Підкажіть, а чи можна зробити таку дію подібно до цього?
17.08.2021, 12:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ну воно приблизно так і буде працювати, тільки не для продуктів процесу, а для полів замовлення
17.08.2021, 12:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production написав:
ну воно приблизно так і буде працювати, тільки не для продуктів процесу, а для полів замовлення

Так, саме так і потрібно лише для "додаткових полів процесу", а не для "додаткових полів ПРОДУКТІВ процесу".
Виставляйте рахунок.
Дякую!
17.08.2021, 13:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Дія "Заборонити редагування вибраних полів для вибраних ролей". Якщо якихось полів не вистачатиме - напишіть сюди. Вище я писав що потрібно це зробити якщо є якісь поля, які відразу хочете використовувати.
26.08.2021, 14:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production написав:
Добрий день. Дія "Заборонити редагування вибраних полів для вибраних ролей". Якщо якихось полів не вистачатиме - напишіть сюди. Вище я писав що потрібно це зробити якщо є якісь поля, які відразу хочете використовувати.

Добридень!
Підкажіть, а якщо надалі якогось поля не буде, що робити?
Потрібно додати всі стандартні поля "order.order_" і додаткові поля "order.customorder_"
26.08.2021, 15:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production написав:
Добрий день. Дія "Заборонити редагування вибраних полів для вибраних ролей". Якщо якихось полів не вистачатиме - напишіть сюди. Вище я писав що потрібно це зробити якщо є якісь поля, які відразу хочете використовувати.

Добридень!
Вище написав список потрібних полів. Прошу додати їх.
31.08.2021, 15:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович написав:
Потрібно додати всі стандартні поля "order.order_" і додаткові поля "order.customorder_"

Список додаткових полів у вас там і так є, список стандартних надайте будь-ласка у вигляді конкретного списку. Особисто я знаю близько 100 стандартних полів для замовлення, додати "все" досить проблематично у вказану дію.
31.08.2021, 15:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production
Співробітник
клац-клац написав:

Юрченко Роман Сергійович написав:
Потрібно додати всі стандартні поля "order.order_" і додаткові поля "order.customorder_"

Список додаткових полів у вас там і так є, список стандартних надайте будь-ласка у вигляді конкретного списку. Особисто я знаю близько 100 стандартних полів для замовлення, додати "все" досить проблематично у вказану дію.

Як ви і просили, надсилаю список:
(order.order_client) – клієнт
(order.order_clientphone) - Телефон клієнта
(order.order_sourceid) - Джерело
(order.order_deliveryid) - Спосіб доставки
(order.order_paymentid) - Спосіб оплати
(order.order_dateto) - Запланувати
(order.order_dateplan) - Виконати до
(order.order_deliverynote) - Накладна доставки
(order.order_name) - Назва
(order.order_categoryid) - Бізнес-процес
(order.order_statusid) - Статус
(order.order_managerid) - відповідальний
(order.order_clientname) - ПІБ клієнта
(order.order_clientemail) - Email client
(order.order_clientaddress) - Адреса
(order.order_contractorid) – Юр. особа
(order.order_clientmanagerid) - Менеджер клієнта процесу
(order.order_priorityvalue) - Пріоритет
(order.order_parentid) - Батьківський процес
(order.order_code1c) - Зовнішній ID
(order.order_discountid) - Знижка процесу (%)
(order.order_financeaccountid) - Акаунт
(order.order_comments) - Опис процесу
(order.order_storagetoid) - склад для переміщення
(order.order_storagecellid) - Осередок для переміщення
31.08.2021, 17:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production
Співробітник
клац-клац написав:

Юрченко Роман Сергійович написав:
Потрібно додати всі стандартні поля "order.order_" і додаткові поля "order.customorder_"

Список додаткових полів у вас там і так є, список стандартних надайте будь-ласка у вигляді конкретного списку. Особисто я знаю близько 100 стандартних полів для замовлення, додати "все" досить проблематично у вказану дію.

Підкажіть, коли буде додано дані поля?
06.09.2021, 17:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



.
OneBox production
Співробітник
клац-клац написав:
Оновив вашу систему

З'явились стандартні поля. Дякую
07.09.2021, 15:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous duck
OneBox production
Співробітник писав/ла:
Оновив вашу систему

Доброго дня!
Протестував доопрацювання, але вона не працює.
На скрині №1 видно як я налаштував дію, а кіт посилання на Бізнес процес зі статусом де було встановлено дію https://our-store.com.ua/app/workflowtype-order/?dumpHash=&objectsFromName=&... %5D=&filtermanagersid=&filterproductid=&filtercity=&filtercdatefrom=&filtercdateto=&filterdelivery=&filterpayment=&statusid%5B%5D=361&filterproductname=&filterdateplanfrom=&filterdateplanto=&filtercustomstatusoplati20=&filtercusto
Перевірку я робив цим співробітником https://our-store.com.ua/app/employer/27135/permissions/
Прошу допомогти!
29.09.2021, 20:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Дайте будь ласка посилання на тестовий процес, щоб я спробував його відредагувати під користувачем. Дякую
25.10.2021, 11:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous duck
OneBox production
Співробітник писав/ла:
Добрий день. Дайте будь ласка посилання на тестовий процес, щоб я спробував його відредагувати під користувачем. Дякую

Ось тестовий процес https://our-store.com.ua/43440/
25.10.2021, 11:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Перепрошую за затримку. Наскільки я бачу, цей процес вже перевівся в потрібний статус. Можна отримати якийсь тестовий процес, щоб перевірити і виправити помилку якщо вона є. Дякую
29.11.2021, 14:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous duck
OneBox production написав:
Добрий день. Перепрошую за затримку. Наскільки я бачу, цей процес вже перевівся в потрібний статус. Можна отримати якийсь тестовий процес, щоб перевірити і виправити помилку якщо вона є. Дякую

anonymous duck добрий вечір!
Ось посилання на процес https://our-store.com.ua/43440/
30.11.2021, 22:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Переписав дію, перевірив на вказаному замовленні та користувачеві - помилку показує.
01.12.2021, 11:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous duck
OneBox production написав:
Добрий день. Переписав дію, перевірив на вказаному замовленні та користувачеві - помилку показує.

Так, уже працює. Дякую!
01.12.2021, 12:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар