1b.app
Скопійоване посилання -

Форма додавання замовлення

Добрий день.
Знайшов на вашому ютубі відео про те, як налаштовувати форму додавання замовлення.
https://youtu.be/tNNdQ76mCPI?t=440
Там можна вибирати товари, клієнта, знижку тощо. (Перший скріншот)
Я намагався зробити те саме в новому боксі, але зіткнувся з тим, що дуже незручно додавати товари. Кошик знаходиться внизу і не налаштовується, і в цілому виглядає все не інформативно і сумбурно (Другий скріншот).
Як налаштувати блок "Додати продукт"? Може, просто я не знайшов ці налаштування, підкажіть, будь ласка.
Дякую!
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Уточніть розгорнуто які саме незручності у вас виникають при використанні даного блоку?
Можливо, частина з ваших додатків ми візьмемо на поліпшення.
12.08.2021, 15:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Уточніть розгорнуто які саме незручності у вас виникають при використанні даного блоку?
Можливо, частина з ваших додатків ми візьмемо на поліпшення.

Та загалом, чому не можна редагувати блок "Додати продукт"?
Кошик хотілося б кудись перемістити як на вашому відео – праворуч. Ну чи можливо спробувати інші варіанти.
Хотілося б редагувати саму таблицю "Продукт/Артикул/Бренд/Вага/Ціна", я б хотів мати можливість туди додавати інші показники, так як при оформленні замовлення мені важливо знати яку кількість товару знаходиться в ящику/упаковці та термін придатності. Цю інформацію я можу додати в бокс, а при оформленні замовлення її доведеться шукати будь-де.
Можливо це якось налаштовується, але я просто не знаю як? Підкажіть?
12.08.2021, 17:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


OXID написав:
Та загалом, чому не можна редагувати блок "Додати продукт"?

тому що на даний момент у цьому не було жодної цінності – мало хто використовує даний блок для додавання товару – всі створювали замовлення, після чого "набивали" його позиціями

OXID написав:
Кошик хотілося б кудись перемістити як на вашому відео – праворуч. Ну чи можливо спробувати інші варіанти.

кошик буде рівно там, де блок доданий до розмітки

OXID написав:
Хотілося б редагувати саму таблицю "Продукт/Артикул/Бренд/Вага/Ціна", я б хотів мати можливість туди додавати інші показники, так як при оформленні замовлення мені важливо знати яку кількість товару знаходиться в ящику/упаковці та термін придатності. Цю інформацію я можу додати в бокс, а при оформленні замовлення її доведеться шукати будь-де.

скажімо так - цими полями мало хто користується
але ми можемо оцінити доопрацювання - в даний блок налаштування, куди дати виведення деяких полів продукту, які вам потрібні
13.08.2021, 10:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар