1b.app
Скопійоване посилання -

Велика кількість скритих процесів

Доброго дня!
Помітила, що при створенні нового якогось бізнес-процесу нумерація дуже велика, і з кожним настпуним бізнес-процесом ця нумерація збільшується не на 1 чи 10, а на 50000-100000. Наприклад, одна задача йде з номером 100000, настпуна вже 150000, я так розумію, є якісь скриті процеси, яких я не бачу, і за рахунок них створюється безліч внутрішніх процесів. Як зрозуміти, яка дія є цьому причиною??

Відповіді:

Добридень. Нумерація процесів одна на всю систему. Ви можете створювати процеси в іншому БП і Ви їх не бачите на поточній сторінці.
31.05.2023, 10:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

це я розумію, але ми фізично не можемо створити 50000 процесів за півдня, це десятки.
до 1.05 нумерація була адекватна, а після 01.05 пішло щось не так. це видно ось тут
31.05.2023, 10:44

Нумерація йде не зовсім гаразд. Бувають випадки коли номер під завдання зарезервувався, але завдання потім створити не вийшло (наприклад, варто імпорт замовлень з промо, завдання переходить на етап і там виникає помилка. Номер під завдання зарезервувався, ніхто інший його вже не візьме, але завдання не створилося). Якщо Вам цікаво, можете подивитися про автоінкремент та відкат транзакцій у транзакційних БД. Якщо Вас турбує те, що номери "стрибають" можна знайти місце де виникає помилка і переналаштувати БП або дію, щоб помилки не було тоді номери "стрибати" не будуть, але це може зайняти від кількох годин до дня роботи.
Про це не варто турбуватися доки номери завдань не сягають приблизно 2 000 000 000.
31.05.2023, 11:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

спробую ще подивитись у налаштуваннях, бо після деяких змін в БП, почалось таке. Але вже не все згадаю, що робила))) Буду згадувати)
31.05.2023, 12:08

Я взагалі думала, що є можливість подивитись історію всіх створених процесів, по типу логів користувачів, і по ним вже визначити,які постійно повторюються. Такого немає,так?)) Бо вишукувати, дійсно, це можна довго гратись...
31.05.2023, 14:54


Наталія написав:
історію всіх створених процесів

в тому й річ, що вони швидше за все не створені. Їх намагалися створити і десь у процесі створення відкотили. Тобто. їх немає, під них просто зарезервований id, який іншим юзать не можна)
31.05.2023, 15:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Все, я знайшла :) відключала все по черзі процедури і автоматизації і виявила, що таке робило )
Я свою відповідь можу відмітити, як правильну? :)))))
31.05.2023, 15:50


Наталья писал/а:
Я свою відповідь можу відмітити, як правильну? :)))))

нет)


Наталья писал/а:
Все, я знайшла :) відключала все по черзі процедури і автоматизації і виявила, що таке робило )

ну тут очевидно Вы бы не поняли что нужно сделать и как найти ошибку, если бы не получили описание природы idшников и автоинкремента.
31.05.2023, 16:13

Та я так і думала, що це якась дія робить, про це і в задачі написала, думала, що може у вас є можливість бачити всі процеси списком якимось, тому задачу створила) а так як ви ці процеси теж не бачите, то почала вже шукати))) ліньки було це вручну робити просто :) Дякую:)
31.05.2023, 16:23


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар