1b.app
Скопійоване посилання -

Потрібна доопрацювання: відображати всі організації в одного Постачальника у БП у блоці Платежі

Хлопці, потрібна доопрацювання та ваша допомога у питанні Платежів та Постачальників.
Дуже часто стикаюся з однією і тією ж ситуацією, коли один і той самий Постачальник має багато різних організацій (ФОП) і через це не можу коректно налаштувати зобов'язання (як у розрізі одного ФОП так і за Постачальником загалом), + у самому замовлення з Постачальником не зручно працювати, не зрозуміло якому саме ФОП потрібно платити.
Створювати під кожен ФОП свого постачальника - не зручно, це тягне за собою багато іншої ручної роботи пов'язаних з "Мінімальним резервом", "Брендами" і т.д.
Тому прошу розглянути таке доопрацювання (якщо ви бачите інше вирішення цієї проблеми, з радістю готовий вислухати):
- При відображенні поп-апу в блоці "Платежі" (відображається коли натиснути на "Останні платежі клієнта") відображати платежі по всіх дочірніх організаціях клієнта + додати стовпець з назвою самої організації.
Плюс, було б зручно, якби якимось чином підсвічувати ту організацію, яка була обрана для даного БП
Ось тут детальне відео https://youtu.be/N3SB7jJNYo8
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добридень.

Юрченко Роман Сергійович написав:
Тому прошу розглянути таке доопрацювання (якщо ви бачите інше вирішення цієї проблеми, з радістю готовий вислухати):
- При відображенні поп-апу в блоці "Платежі" (відображається коли натиснути на "Останні платежі клієнта") відображати платежі по всіх дочірніх організаціях клієнта + додати стовпець з назвою самої організації.

Можна доопрацювати, щоб при виведенні платежів по дочірнім співробітникам/компаніям у поп-апе платежів відображати конкретного клієнта платежу, а не батьківську організацію - це займе 1год.

Юрченко Роман Сергійович написав:
Плюс, було б зручно, якби якимось чином підсвічувати ту організацію, яка була обрана для даного БП

думаю аналогічно можна доопрацювати підсвічування обраної організації якимось кольором - це займе 1ч
25.05.2023, 10:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Добридень.

Юрченко Роман Сергійович написав:
Тому прошу розглянути таке доопрацювання (якщо ви бачите інше вирішення цієї проблеми, з радістю готовий вислухати):
- При відображенні поп-апу в блоці "Платежі" (відображається коли натиснути на "Останні платежі клієнта") відображати платежі по всіх дочірніх організаціях клієнта + додати стовпець з назвою самої організації.

Можна доопрацювати, щоб при виведенні платежів по дочірнім співробітникам/компаніям у поп-апе платежів відображати конкретного клієнта платежу, а не батьківську організацію - це займе 1год.

Юрченко Роман Сергійович написав:
Плюс, було б зручно, якби якимось чином підсвічувати ту організацію, яка була обрана для даного БП

думаю аналогічно можна доопрацювати підсвічування обраної організації якимось кольором - це займе 1ч

Дякую. Виставляйте рахунок
25.05.2023, 11:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень.
1. У поп-апе "Останні платежі клієнта" виводяться платежі за всіма дочірніми контактами клієнта замовлення та у графі "Клієнт" виводиться відповідний клієнт з платежу
2. У блоці структури холдингової компанії додано налаштування вибору кольору тла обраної компанії
26.05.2023, 16:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
1. У поп-апе "Останні платежі клієнта" виводяться платежі за всіма дочірніми контактами клієнта замовлення та у графі "Клієнт" виводиться відповідний клієнт з платежу

Добридень!
На жаль, я не працює. Чи можете підказати, що саме я роблю не так? Ось демонстрація екрану https://youtu.be/0mApgn_S2JQ

Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
2. У блоці структури холдингової компанії додано налаштування вибору кольору тла обраної компанії

Все є та працює. Дякую!
31.05.2023, 21:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович написав:
На жаль, я не працює. Чи можете підказати, що саме я роблю не так? Ось демонстрація екрану https://youtu.be/0mApgn_S2JQ

Добридень.
Підкажіть, а чи є за вказаним дочірнім клієнтом платежі в системі? Чи можна приклад?
01.06.2023, 08:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:

Юрченко Роман Сергійович написав:
На жаль, я не працює. Чи можете підказати, що саме я роблю не так? Ось демонстрація екрану https://youtu.be/0mApgn_S2JQ

Добридень.
Підкажіть, а чи є за вказаним дочірнім клієнтом платежі в системі? Чи можна приклад?

Добрий день!
Так є. Ось відфільтрував за ним платежі %80%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%82%D1%8C
01.06.2023, 11:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перевірте зараз, чи все працює коректно на мою думку.
01.06.2023, 16:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Перевірте зараз, чи все працює коректно на мою думку.

Нині все працює ІДЕАЛЬНО! Велике спасибі!
01.06.2023, 17:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар