1b.app
Скопійоване посилання -

Виникла проблема, при перенесенні процесу з групи в групу, процес зник

Вітаю! Виникла проблема, переміщаючи з групи в групу процес, він зник. Угоди і сам процес, якщо знайти угоду відображається, але в налаштуваннях його нема, і налаштувати я його не можу. Питання стосується боксу https://viza1.1b.app/. Скріни з коментарями прикріпляю

Відповіді:

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
Добрий день
В списку бізнес-процесів є меню фільтрування /app/workflow/ , де можете вибрати Не активні і навіть Видалені бізнес-процеси.
Можливо ви ваш випадково видалили або приховали (галочка " Застарілий процес (прихований) " в Параметри)
також ви можете відкрити вручну конкретний процес, якщо знаєте його ІД: /app/workflow/{ІД}/constructor/
30.11.2022, 12:26

Дворак Микола Papidu Digital Agency
Іменна ліцензія
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Так, id я знаю, його id 3, і через /app/workflow/3/constructor/ відкривається, але в неактивних і видалених процесу під №3 взагалі немає
30.11.2022, 12:33

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
дайте будь ласка скрін з /app/workflowtype-hr/workflow/parameters/3/
30.11.2022, 12:46

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
"workflowtype-hr" буде ваш
30.11.2022, 12:47

Дворак Микола Papidu Digital Agency
Іменна ліцензія
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Ось, він наче відображається, що він в групі, але його там немає. Навіть коли обираю всі. Я вже наче знайшов вихід з ситуації, автоматизацією перенести в новий процес, але все ж факт є факт)
30.11.2022, 12:54

Дворак Микола Papidu Digital Agency
Іменна ліцензія
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Спрацювало інше! Змінив групу, і стало видно. Дякую Вам за допомогу)
30.11.2022, 12:56

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
на вашому скріні бачу відсутність групи бізнес-процесів https://take.ms/Kl77D
думаю, що ви видалили цю групу, а в ній був БП.
З досвіду - цей функціонал працює кореткно, тому робіть всі налаштування уважно.

відмітьте будь ласка задачу виконаною.
30.11.2022, 13:10

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар