1b.app
Скопійоване посилання -
Чи можна зараз якось змістити дату, записану в доп.полі на кількість днів, записану в іншому доп.полі?
якщо ні – то скільки доопрацювання?
Про дії:
Записати значення дати у додаткове поле процесу на основі усунення дати процесу
Розрахувати різницю дат процесу з урахуванням коефіцієнта та записати у додаткове поле процесу
знаю, вони не підходять.
ідеально додати сюди можливість обирати всі поля з типом "дата"
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Валентин писав/ла:
Записати значення дати у додаткове поле процесу на основі усунення дати процесу

Це саме те дія, яке дозволяє зробити те, що вам потрібно. На практиці я просто копіюю потрібну дату в дату планування чи виконання, потім роблю зміщення. Вже після виконання потрібних маніпуляцій можна записати потрібну дату знову. Як правило, або дата планування, або виконання, не використовується, тому в них можна писати свої значення.
Але якщо туди допрацювати вібр додаткового поля, то це полегшить життя. Я думаю, що це буде доробка приблизно на 3 години, але краще дочекатись відповіді від production, або можете використати мій варіант
12.11.2021, 11:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ні, потрібно саме з доп.поля в доп.полі
Усі системні поля зайняті, їх змінювати не можна.
Дякую
Жду оцінки
12.11.2021, 13:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Можна в дію "Записати значення дати в додаткове поле процесу на основі зміщення дати процесу" у список, звідки брати дату, додати додаткові поля процесу з типом дата/дата-час
така доробка коштуватиме 1ч
12.11.2021, 16:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар