1b.app
Скопирована ссылка -

Як працює: Установить наличие на складе главной карточке товара модельного ряда на складе по сумме наличия дочерних карточек

Ось головна картка товару модельного ряду:
https://crm.smartid.com.ua/app/product/209/edit/
стоїть відповідна галочка, скрін 1265

Є налаштування у додатку Продукти, щоб:
Установить наличие на складе главной карточке товара модельного ряда на складе по сумме наличия дочерних карточек
скрін 1266

Прояснив, що цю галочку доробляли з метою, щоб вигружати загальну кількість товарів модельного ряду з головної картки модельного ряду на сайт.
Для цього в картку навіть додавали додаткове поле, скрін 1267
саме з нього імпортували дані з кількістю.

Що саме і де повинно відбуватися, коли включена ця галочка, так і залишилось незрозумілим.
Допоможіть розібратися, будь ласка.
Вячеслав Легеза

Ответы:

В автоматизації для продуктів я налаштовував дію, яка по формулі має записати суммарну к-сть по модельному рядку в доп.поле товару, змінна має називатися [storaged]. Подивися чи залишилась там така дія
03.08.2022, 09:14


Бушуев Святослав Юрьевич

OneBox CORP

Именная лицензия писал/а:
[storaged]

Так я давно знайшов ці автоматизації.
Щоб було простіше розібратися, що вони роблять, додав описи.
Всі дії включені, але не спрацьовують, я навіть не знаходжу, куди далі йти, щоб поновити роботу налаштувань, які ти робив.

Можливо є якісь думки по поводу?

Посчитать значение по формуле и записать в указанное поле
(Записуємо [storaged] у поле Количество на складе.пт у кожній картці товару його кількість, це потрібно щоб далі перерахувати кількість за модельним рядом, записати у головну картку ряду й передати дані по загальних залишках на сайти)

Просуммировать числовое представление наличия поставщиков продукта и записать в дополнительное поле (Общее к-во товара у поставщиков.пт, щоб використовувати це значення при подальшому розрахунку поля Итоговое к-во.пт)

Посчитать значение по формуле и записать в указанное поле (Розраховуємо по формулі та записуємо значенні у поле Итоговое к-во.пт. ФОРМУЛА: [storaged] + Количество производимого товара.пт + Общее к-во товара у поставщиков.пт) (Просчитать к-во товара: [storaged] + Количество производимого товара.пт + Общее к-во товара у поставщиков)
03.08.2022, 11:12
Вячеслав Легеза

Я думаю, що все що потрібно тобі перевірити це чи записується [storaged] у поле "Количество на складе.пт" у головній карточці модельного ряду
Що таке [storaged] тобі недавно відповідав розробник. Я точно бачив таке запитання
03.08.2022, 14:08


Бушуев Святослав Юрьевич

OneBox CORP

Именная лицензия писал/а:
Я думаю, що все що потрібно тобі перевірити це чи записується [storaged] у поле "Количество на складе.пт" у головній карточці модельного ряду

ні не записується, в тому й річ
але тепер завдяки тобі я знаю, що повинно записуватись

дякую
03.08.2022, 15:05
Вячеслав Легеза

Пожалуйста, присоединяйтесь к диалогу. Если вам есть что сказать - пожалуйста, напишите комментарий. Для входа потребуется мобильный телефон и смс-код для идентификации. Войти и написать комментарий