1b.app
Скопирована ссылка -

В який момент йде перерахунок змінних в атоматизації продукті (чи можна в наступній зміні використовувати попередній розрахунок)

Незрозуміло чи баг чи може так працює система
Є в автоматизаціях для продуктів https://baza.cn.ua/admin/products/action/update/edit/
Дія "Порахувати значення за формулою і записати у вказане поле"
Я використувую декілька дій
Тобто в мене є декілька додаткових полів, наприклад 3:
Поле №1
Поле №2
Поле №3
І щоб їх заповнити я використовую три дії "Порахувати значення за формулою і записати у вказане поле"
І в першій дії коли я заповнюю "Поле №1" наприклад воно в мене заповнюється за формулоцю "[price] * 1.3" тобто ціна +30%
Все працює по цьому полю
Потім коли я заповнюю "Поле №2" я виконистовую вже формулу "Поле №1 * 1.2" тобто беру результат першого поля і множу на 1.2, але при першому збереженні так не працює.
Наскільки я зрозумів не працює тому що змінні не прописуються одразу коли спрацювала дія "Порахувати значення за формулою і записати у вказане поле", а записуються мабуть тільки після того як спрацювали всі дії автоматизації.
Проблему можна вирішити просто підставивши в формулу другого поля формулу першого і помножити на 1.2, але якщо використовувати такий алготритм то при змінах доведеться переписувати всі формула, а хотілось би більшо логічного рішення щоб працювали як в программуванні, тобто якщо ми записали змінну дією то в наступній зміні там вже було нове значення, а не старе.

Якщо те що я описав баг то прошу поправити, якщо не баг то прошу описати алгоритм назначення змінних (або підтвердити що він такий як як описав)

Ответы:

Добрый день. В целях оптимизации при первом срабатывании действия в кеш записываются все дополнительные поля продукта на момент запуска первого действия. Соответственно при запуске второго действия вы работаете с тем же списком переменных которые были на момент первого запуска действия. Соответственно вам необходимо переписать формулы.
09.02.2022, 13:14

Пожалуйста, присоединяйтесь к диалогу. Если вам есть что сказать - пожалуйста, напишите комментарий. Для входа потребуется мобильный телефон и смс-код для идентификации. Войти и написать комментарий