1b.app
Скопирована ссылка -

Баг - неможливо відфільтрувати товари по додатковому поля якщо якщо потрібно знайти в полі символ "%" (відсоток)

Є додаткове поле товару
Мені потрібно знайти всі товари в яких в цьому полі є символ "%"
Але система не шукає такі товари по цьмоу символу
Якщо ввожу так ("%") - без дужок то щось шукає, але значення не зберігаю в полі пошуку
Прошу виправити баг
https://baza.cn.ua/admin/shop/products/?filtername=&filterarticul=&filte...

Ответы:

это не баг

% это частичный поиск
04.02.2022, 00:53

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Устименко Игорь

OneBox production

OneBox CTO писал/а:
это не баг

% это частичный поиск

Ігор, ну я не знаю, чи може я неправильно задаю питання, чи може я неправильні питанян задаю, ну я вже не можу зрозуміти, чому ти даєшь такі відповіді піля яких в мене виникає ще більше питань.
Ось я зараз знову задам декілька питань на базі твоєї відповіді і ти знову почнуться звинувачення.
Я допускаю що ти відповідаєшь як программіст і думаєшь що всі думають як ти, мабуть тут і виникають проблеми спілкування

1. Якщо цей символ потрібен щоб був "частичный поиск" то у мене питання як мені знайти товари в яких в доп.полі є символ "%" (пробував так "%%%" не знаходить) ?

2. Для чого "частичный поиск" там де він за замовчанням, тобто якщо мене треба знайти продукти в який в додатковому полі є симоволи "тикул" то я просто пишу в фільтрі "тикул", я не пишу "%тикул%" ?
04.02.2022, 09:11

Пожалуйста, присоединяйтесь к диалогу. Если вам есть что сказать - пожалуйста, напишите комментарий. Для входа потребуется мобильный телефон и смс-код для идентификации. Войти и написать комментарий