1b.app
Скопирована ссылка -

Не виконується виробництво продукту

На етапі "[Tex] Готов" стоїть дія "Создать продукт из материалов"

авт. дія працює не корректно, так як на частині процесів спрацьовує, а на частині створює нульовий запис в журналі:

По цій причині частина продукту не створюється.

Приклад:
[Роз.] 135397 - Назва замовлення
135426 - id підпроцесу на виробництво (БП "Печать на текстиле")

Ответы:

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Именная лицензия
Олександр, якщо на частині процесів спрацьовує і результатом виробництва є запис - тоді сам функціонал працює.
скоріше всього у вас проблема з самими матеріалами, з яких потрібно виготовити. Можливо їх немає або в резерві. Перевірте починаючи з паспорта.
16.06.2022, 12:30

Сам функціонал працює, але не корректно.
І при чому на одному і тому ж матеріалі в різних процесах.
Я не можу самостійно виявити причину. Вже місяць аналізую.
Матеріал для виготовлення є в наявності в достатній кількості.
Якщо матеріалу небуде в наявності - ВанБокс показує помилку. Тому навіть якщо б його не було, то я б не зміг перейти проосто на цей етап.
17.06.2022, 09:31

Суханіцький Андрій OneBox CORP
OneBox Corp - Інтегратор
Именная лицензия
Взагалі це помилка, але зафіксувати її дуже складно
17.06.2022, 09:37


Суханицкий Андрей

OneBox CORP

OneBox Corp - Интегратор писал/а:
Взагалі це помилка, але зафіксувати її дуже складно

А як вирішити питання?
Через цю помилку в мене злітає коректність складу і це викликає багато зайвих процессів.
Збираємось відправити товар, а його немає на складі, пакувальник біжить до мене, я перериває всі етапи не знахожу причину і оприходую товар на склад щоб хоч замовлення можна було відправити.
І потім весь склад не корректний.
17.06.2022, 15:46

Суханіцький Андрій OneBox CORP
OneBox Corp - Інтегратор
Именная лицензия
Ви можете просто використати іншу дію, вона називається Виробництво, щоб закрити це питання, вона повністю покриває функцілнал. Але якщо хочете розібратись саме з цією дією, тоді вам доведеться зафіксувати цю помилку, тобто добитись та описати варіант як повторити цю помилку, інакше її вирішення може тривати дуже довго.
18.06.2022, 20:50


Суханицкий Андрей

OneBox CORP

OneBox Corp - Интегратор писал/а:
Ви можете просто використати іншу дію, вона називається Виробництво, щоб закрити це питання, вона повністю покриває функцілнал. Але якщо хочете розібратись саме з цією дією, тоді вам доведеться зафіксувати цю помилку, тобто добитись та описати варіант як повторити цю помилку, інакше її вирішення може тривати дуже довго.

Дякую, зараз спробую дію "Виробництво"
20.06.2022, 15:28

Пожалуйста, присоединяйтесь к диалогу. Если вам есть что сказать - пожалуйста, напишите комментарий. Для входа потребуется мобильный телефон и смс-код для идентификации. Войти и написать комментарий