1b.app
Скопирована ссылка -

поправить поиск продуктов в процессе

в облачных проектах не работает поиск продуктов через блок интерфейса процесса "Поиск продукта"
https://www.loom.com/share/335f4525a13445ee87c89f0a7773ca47
прошу поправить оперативно!

p.s. специально развернул тестовій бокс, чтобы проверить. Ничего в настройках не менял. только добавил 1 продукт и 1 процесс

Ответы:

integrator
integrator.com.ua
всі внутрішні функції Бокса працюють завжди.
щодо пошуку продукту, ви не вказали у відео чи у вас внесений хоч один продукт.
якщо є - тоді в нього скоріше всього ціна 0.
щоб шукало товари з нульовою ціною - поставте галочку Шукати товари з нульовою ціною тут /admin/shop/settings/table-and-orders/
10.01.2021, 15:49

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)

integrator писал/а:
всі внутрішні функції Бокса працюють завжди.
щодо пошуку продукту, ви не вказали у відео чи у вас внесений хоч один продукт.
якщо є - тоді в нього скоріше всього ціна 0.
щоб шукало товари з нульовою ціною - поставте галочку Шукати товари з нульовою ціною тут /admin/shop/settings/table-and-orders/

дякую! ви праві, а от з точки зору продажу хмарних боксів - це епік фейл!
я взагалі не розумію тоді, як пересічний користувач, що бере бокс на тест з цим впорається.... Зіткнеться із цим, подумає, що система глючная й піде геть!

P.S. я в же досить давно не розгортав нові бокси й геть-забув про цю галку.
11.01.2021, 10:01

integrator
integrator.com.ua

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор) писал/а:
продажу хмарних боксів - це епік фейл!

кожного разу, коли заглиблюємось в історію кожної галочки - знаходимо логічне пояснення.
в даному випадку я думаю, що все логічно - немає ціни , то не продаємо)
А щодо налаштувань покупцем самостійно - не думаю, що стоїть завдання зробити щось зразу по замовчуванні, бо не всім підійде. для того і конструктор.
Так, багато йдуть геть. Але часто повертаються, і роблять по правильному - на початок залучають інтегратора.
11.01.2021, 12:35

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)

integrator писал/а:

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор) писал/а:
продажу хмарних боксів - це епік фейл!

кожного разу, коли заглиблюємось в історію кожної галочки - знаходимо логічне пояснення.
в даному випадку я думаю, що все логічно - немає ціни , то не продаємо)
А щодо налаштувань покупцем самостійно - не думаю, що стоїть завдання зробити щось зразу по замовчуванні, бо не всім підійде. для того і конструктор.
Так, багато йдуть геть. Але часто повертаються, і роблять по правильному - на початок залучають інтегратора.

мені, насправді, це накраще - більше клієнтів й більше роботи, але вам, якщо ви є співробітником бокса - то НЕ накраще...
тоді то вам вирішувати, чи потрібні вам клієнти чи ні.....
11.01.2021, 13:42

integrator
integrator.com.ua
я партнер, Інтегратор. в нас на тепер клієнтів більше, ніж можемо опрацювати.
11.01.2021, 14:29

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)

integrator писал/а:
я партнер, Інтегратор. в нас на тепер клієнтів більше, ніж можемо опрацювати.

аналогічно, але як то кажуть... за державу абідно )). я от розумію, що бокс міг би трохи "подсуєтіться", трохи підкрутить і продажів "без танців з бубнами" стало би більше... але то нікого не цікавить. Ну то ж нехай так... Максим большой, ему видней )))))
12.01.2021, 17:57

Пожалуйста, присоединяйтесь к диалогу. Если вам есть что сказать - пожалуйста, напишите комментарий. Для входа потребуется мобильный телефон и смс-код для идентификации. Войти и написать комментарий