1b.app
Скопирована ссылка -

Оплата One box ?!

Доброго дня. В мене оплачена коробочна версія One Box. З пожиттєвими ліцензіями. Так як в плануванні було один раз оплатити, і більше не повертатись до цього питання. А тепер я розумію що я неможу нею користуватись. Тому що провели ребрендинг.
Хочу отримати пояснення чому мене позбавили права користуватись програмою, за яку я оплатив. Якщо бути більш точним я 5років ще нею не користувався. І рахую що послуга не надана в повному обсязі. І як можна вирішити це питання ? Що б оби дві сторони прийшли до якогось спільного рішення для подальшої співпраці, або її завершення. Але що б жодна сторона не почувала себе "кинутою".
777

Ответы:

рекомендую ознайомитись з топіком: https://1b.app/ua/forum/onebox-official-news/14157-ofitsiyno-kinets-pidtrimki-on...
там багато коментарів і по суті вирішувалось ваше питання
27.07.2022, 21:25
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників»

Раджу ідентифікувати себе як клієнта для отримання у вказаному топіку обгрунтовані відповіді
27.07.2022, 21:26
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників»

Дякую
28.07.2022, 22:08
777

Пожалуйста, присоединяйтесь к диалогу. Если вам есть что сказать - пожалуйста, напишите комментарий. Для входа потребуется мобильный телефон и смс-код для идентификации. Войти и написать комментарий