1b.app
Скопирована ссылка -

Консультація по налаштуваннях viber (bot?)

Доброго дня
За що відповідають налаштування?

Якщо мені потрібно налаштувати щоб клієнту відразу відправлялось повідомлення з двома кнопками, то це робиться ось так?

Але воно не працює.
Головна ідея - щоб даний вибір з'являвся відразу користувачу. Без ніяких повідомлень. Щоб комунікація була можлива лише після даного вибору.

Ответы:

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Именная лицензия
Валентин вітання
ви зробили все добре, тепер в Автоматизації раз в хвилину ставте дію Перетворити повідомлення viber в процес .
Там вибираєте який процес запускати на якому етапі.
Тоді в бізнес-процесі на етапі ставте дію Надіслати повідомлення Viber , де і вказуєте які кнопки відправляти так:
09.12.2021, 13:43

Дякую за відповідь, але все це налаштовано.
Якщо я поставлю Надіслати повідомлення Viber і відправлю кнопку - то там відправиться кнопка. Але для чого тоді ці налашутвання:
?
І мені потрібно щоб відразу з'являлась клавіатура, а не лише після того, як ми отримає повідомлення і її відправимо.
09.12.2021, 14:18

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Именная лицензия
у вас на скріні налаштування, які відповідають вже за дії, які можливі зразу після створення процесу.
на вашому прикладі потрібно дописати слово чи фразу в поле Текст входящего сообщения
і якщо клієнт напише вам в чат те слово, тоді автоматично відправляє відповідь, яку ви налаштували нижче.
09.12.2021, 14:26

Додавав слово - теж не працює.
Бачив в одному з коментарів розробника, що якщо пусте лишити - то має працювати на старті.
Але ні так ні так не працює.
09.12.2021, 14:27

"1. Вы создаете начальную настройку (приветствие), в которой не указываете текст входящего сообщения, но указывает ответ к примеру "Привет. Что хотите?"
Так же вы создаёте 2 кнопки "Хочу пиццу" , которые будут отправлять текст "Хочу пиццу" и "Хочу бургер", действия которых - отправка такого же текста.
"

https://1b.app/ru/forum/other/2825-opishite-pozhaluysta-nastroyki-polzovatelskoy...
09.12.2021, 14:30

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Именная лицензия
а, то ви не хочете робити через бізнес-процес, тільки через push?
тоді по порядку:
1. ви створили паблік вайбер, опублікували його з смарфону
2. зробили інтеграцію в боксі, перевірили наприклад чи є логи в АРІ
3. налаштували Добавить настройку без заповненого Текст входящего сообщения, наприклад так
4. далі клієнт перейшов у ваш паблік, ще нічого не написав, а вже видало перше повідомлення з текстом "вітання"і кнопками так : скрін2

в мене працює.
09.12.2021, 18:15

Так справа в тому, що все працює добре. І кнопки публікуються, повідомлення приходять.
Але коли додаю налшатування, як у Вас скрін 1 - то нічого не відбувається.
09.12.2021, 18:48

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Именная лицензия
Тобто не приходить перше повідомлення?
Воно спрацьовує тільки перший раз. Хай спробує хтось інший зайти на ваш паблік
09.12.2021, 22:08

Пробували.
Є лише текстова клавіатура - кнопок немає.
10.12.2021, 11:19

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Именная лицензия
ааа, то питання виходить в тому, що повідомлення то приходить, але без кнопок?
кнопки робляться окремо в розділі +Добавить кнопку тут : скрін і програмуєте для них розмір, колір, дії
і після цього додайте ті кнопки у виборі дії Добавить настройку https://1b.app/ru/ajax/download/12805/

вийшло?
10.12.2021, 12:14

Кнопок не було кольору, тому і не відправлялось :)
Було б непогано про це вказати десь, але...)
10.12.2021, 13:40

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Именная лицензия
тобто все працює? відмітьте будь ласка правильну відповідь.
10.12.2021, 14:18

Так, дякую
Відмітив, у Вас не відображається?
10.12.2021, 14:50

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Именная лицензия
вже бачу. ок, дякую.
10.12.2021, 16:13

Пожалуйста, присоединяйтесь к диалогу. Если вам есть что сказать - пожалуйста, напишите комментарий. Для входа потребуется мобильный телефон и смс-код для идентификации. Войти и написать комментарий