1b.app
Скопирована ссылка -

Прибрати 38 у всіх номерів

Як оновити дані в базі щоб у всіх контактів і в усіх замовленнях прибрати перші дві цифри, якщо вони 38 ? Налаштував автозаміну, але я так розумію це для нових клієнтів, в старих не міняє

Ответы:

Ярина
Именная лицензия
Вам треба зберегти картку контакту, щоб спрацювала автозаміна. Спробуйте виділити контакти і в панелі масових змін натиснути "зберегти".
02.11.2021, 11:32

Ярина
Именная лицензия
але якщо у вас є інтеграція з Бінотел, то, можливо, краще залишити з 38.
краще уточнити, як налаштовано у Вас в самій телефонії.
02.11.2021, 12:12

Так, саме через бінотел і хочу 38 прибрати, дякую.
02.11.2021, 16:53


Ярина

Интегратор

Клиент писал/а:
Вам треба зберегти картку контакту, щоб спрацювала автозаміна. Спробуйте виділити контакти і в панелі масових змін натиснути "зберегти".

Так, якщо вручну зберігаю, то телефон міняє, але не хочеться 15000 клієнтів передивлюватись. Не спрацювало через вікно масового редагування, пробував не просто "зберегти", нічого не міняючи, а й вносити якісь зміни масово - не спрацювало.
02.11.2021, 17:10

Ярина
Именная лицензия
масові зміни спрацьовують не відразу
02.11.2021, 18:01

Суханіцький Андрій OneBox CORP
OneBox Corp - Інтегратор
Именная лицензия
Потрібно імпортувати контакти.
Тобто вивантажити в ексель, та зробити імпорт, спробуйте вивантажити тількі id контакту і його ж завантажити, має оновити всі контакти
02.11.2021, 23:01


Ярина

Интегратор

Клиент писал/а:
масові зміни спрацьовують не відразу

ніч пройшла і ніого не змінилось


Суханицкий Андрей

Интегратор

Integrator CRM писал/а:
Потрібно імпортувати контакти.
Тобто вивантажити в ексель, та зробити імпорт, спробуйте вивантажити тількі id контакту і його ж завантажити, має оновити всі контакти

просто експорт/імпорт ІД нічого не дав. Експортнув ІД і телефон в ексель, погрався в екселі з телефонами і імпортнув назад, тоді вже змінило
03.11.2021, 12:57

Суханіцький Андрій OneBox CORP
OneBox Corp - Інтегратор
Именная лицензия

Олександр писал/а:
просто експорт/імпорт ІД нічого не дав. Експортнув ІД і телефон в ексель, погрався в екселі з телефонами і імпортнув назад, тоді вже змінило

раніше я робив таку маніпуляцію із завантаженням телефону, зараз просто при збереженні картки спрацьовує форматування, я думав, що має працювати і без телефону, але ні, потрібно завантажувати
03.11.2021, 14:50

Пожалуйста, присоединяйтесь к диалогу. Если вам есть что сказать - пожалуйста, напишите комментарий. Для входа потребуется мобильный телефон и смс-код для идентификации. Войти и написать комментарий